GRY
 
 

Księżna Kate idzie do pracy! Co byście jej doradziły?

Okazuje się, że nawet księżne muszą czasem zakasać rękawy. Księżna Kate będzie mamą pracującą!

fot. Materiały prasowe
Media donoszą, że królowa wygnała biedną Kate do roboty, by podreperować królewski budżet, jednak nie do końca w tym rzecz: póki co księżna będzie pracować, nie po to, by zarobić na chleb, ale by zrobić  coś dobrego dla innych.

Polecamy także: Księżna Kate dzieli się nowymi zdjęciami Charlotte

Księżna-redaktorka

W połowie lutego na jeden dzień dołączy do  redaktorów serwisu on-line Huffington Post. Jak informuje Reuters, jest to element kampanii na rzecz podnoszenia świadomości na temat zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży.
Naczelny serwisu, Stephen Hull,  jest zachwycony: nie tylko przybędzie mu rąk do pracy, ale również dlatego, że dzięki pomocy księżnej  zostanie nagłośniony trudny i ważny temat!
Redakcja poleca: Jak znaleźć pracę po urlopie macierzyńskim? [WIDEO]
Powrót do pracy po urlopie wychowawczym lub macierzyńskim często oznacza szukanie nowej posady. Jak skutecznie szukać pracy i gdzie znaleźć przydatne ogłoszenia zapytaliśmy Tomasza Staśkiewicza, trenera biznesu.

Co powinna wiedzieć pracująca mama?

Nie wiemy jeszcze, czy księżna będzie pracować częściej (plotkarskie media twierdzą, że tak, a jednodniowa posada w Huffingtion Post to dopiero początek jej zmagań z łączeniem pracy i obowiązków domowych), ale jeśli tak, mamy dla niej dobrą wiadomość: wychowywanie dzieci da się pogodzić z pracą. Choć to bywa bardzo trudne, wiele mam robi to przecież na co dzień!

Co poradziłabyś księżnej, gdyby miała zostać na stałe pracującą mamą? Co powinna wiedzieć? O czym pamiętać? Czekamy na Twój komentarz.

Zobacz także: Mama wraca do pracy - jak to zorganizować?
 

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj