Księżna Kate
fot. East News

Księżna Kate, mimo ciąży, szaleje na lodowisku. Czy słusznie ją skrytykowano?

Zachowanie księżnej nie spodobało się wielu matkom. Internautki uznały, że takich rzeczy nie powinno się robić, będąc w szóstym miesiącu ciąży.
Księżna Kate
fot. East News
Trzecie dziecko księżnej Kate i księcia Williama ma przyjść na świat w kwietniu tego roku. Maleństwo  ma się urodzić w szpitalu św. Marii w Paddington. To ten sam szpital, w którym na świat przyszli książę George i księżniczka Charlotte.

Księżna Kate od wielu miesięcy wygląda kwitnąco i często towarzyszy mężowi w oficjalnych wyjazdach. Ostatnio para wybrała się w kilkudniową podróż po Szwecji i Norwegii. Jednym z ich pierwszych przystanków była uroczysta kolacja w domu brytyjskiego ambasadora. Oprócz tego książęca para wybrała się także na lodowisko w centrum Sztokholmu. Tam Kate i William zagrali w bandy, jedną z najpopularniejszych gier zespołowych w Anglii, która przypomina hokej na lodzie.

Matki ostro o zachowaniu Kate

Na oficjalnym Instagramie Pałacu Kensington widać zdjęcia, na których księżna Kate trzyma w ręku kij do hokeja i aktywnie uczestniczy w grze. Za to zachowanie spadła na nią fala krytyki - szczególnie ze strony innych matek. Internautki były zbulwersowane zachowaniem księżnej. Uznały, że zachowała się ona wyjątkowo nieodpowiedzialnie i że kobieta w szóstym miesiącu ciąży nie powinna tak ryzykować.

Pod zdjęciem Kate pojawiło się wiele komentarzy. "Uważaj na siebie, jesteś w ciąży!", "Przecież rodzisz za trzy miesiące!" - pisano pod zdjęciem. W większości wpisy, jakie się pojawiły, były słowami krytyki lub głosem rozsądku. Nie wszystkie internautki zgadzały się jednak z tą krytyką i część z nich postanowiła poprzeć zachowanie Kate. "Genialne. To pokazuje, że nie trzeba z wszystkiego rezygnować przez ciążę. Bardzo inspirujące" -pojawiały się również takie głosy.
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.

Czy słusznie skrytykowano księżną?

Żyjemy w czasach, w których każdy może zrobić zdjęcie, niekoniecznie odzwierciedlające rzeczywistość. Księżna z pewnością wie, co jest dobre dla jej ciąży, a jakich aktywności raczej nie należy wykonywać. Prawdopodobnie nawet nie brała czynnego udziału w grze, a jedynie zapozowała do zdjęcia. Mimo to spotkała ją za to fala hejtu. Podobnie jak wiele innych kobiet, które dzielą się w internecie "chwilami" uchwyconymi za pośrednictwem obiektywu. Ofiarą matek-hejterek padła ostatnio Weronika Rosati. Aktorka została skrytykowana za wystawianie piersi naładowanych mlekiem.

Suchej nitki nie zostawiono także na Natalii Siwiec, która musiała tłumaczyć się z tego, że publicznie pokazała brzuch po ciąży. Dlaczego tak jest, że wszystko, co robimy,zawsze spotyka się z negatywną oceną? Czy naprawdę nie można czasem odpuścić? Mam wrażenie, że odkąd pojawiły się media społecznościowe, daje sobie prawo do bycia ekspertami we wszystkich dziedzinach życia. Co więcej - stajemy się adwokatami, oskarżycielami, a nawet sędziami. Zdaniem psychologów hejterzy to osoby sfrustrowane, zakompleksione, z niskim poczuciem własnej wartości. Może lepiej zatem przyjrzeć się samemu sobie i przemyśleć, czy rzeczywiście warto wylewać żółć.

Czy księżna Kate rzeczywiście słusznie została skrytykowana? Czekamy na wasze komentarze.

Źródło: chillizet.pl

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy