Księżna Kate i książę William z dziećmi w Polsce
fot. Twitter/prezydentpl

William i Kate planują trzecie dziecko?! O słowach księżnej piszą wszystkie portale!

Słowa księżnej Kate podczas wizyty w Polsce wywołały niemałe zamieszanie w mediach! Czy księżna Kate spodziewa się dziecka? Wiemy, o co chodzi!
Hanna Szczesiak
Księżna Kate i książę William z dziećmi w Polsce
fot. Twitter/prezydentpl
Książę William i księżna Kate są już w Polsce! Podczas wizyty towarzyszą im dzieci – książę George i księżniczka Charlotte. Choć maluchy przykuwają uwagę mediów, dziś wszystkie serwisy internetowe piszą o trzeciej ciąży Kate!

Księżna Kate myśli o trzecim dziecku?

Podczas wizyty w Polsce książęca para uczestniczyła w spotkaniu z młodymi przedsiębiorcami w centrum współpracy startupów w Warszawie. W spotkaniu brały udział pomysłodawczynie Szumiącego Misia Whisbear, zabawki, która pomaga najmłodszym dzieciom spokojnie spać. Jeden z uwielbianych przez polskich rodziców szumisiów trafił w ręce księżnej. Gdy Kate otrzymała prezent, zwróciła się do męża i ze śmiechem powiedziała: "Będziemy musieli mieć więcej dzieci!". Wyznanie, które padło z ust księżnej Kate, to tylko żart, jednak media na całym świecie zastanawiają się, czy książęca para myśli już o kolejnym dziecku. Być może księżna Kate już jest w ciąży?

Książęca para dowiedziała się o zabawkach Whisbear dwa lata temu. Gdy na świecie pojawiła się księżniczka Charlotte, twórczynie marki wysłały księżnej Kate Szumiącego Misia, by pomógł małej księżniczce lepiej spać. Cieszymy się, że podczas balu w Łazienkach Królewskich Kate miała na sobie sukienkę Gosi Baczyńskiej, ale fakt, że dzieci książęcej pary bawią się polskimi zabawkami, cieszy nas jeszcze bardziej!
 

Kate i William są rodzicami 4-letniego George'a i 2-letniej Charlotte. Maluchy są ulubieńcami Brytyjczyków i mediów na całym świecie. O ich wizycie w Polsce pisały niemal wszystkie media! Gdyby na świecie pojawiło się trzecie royal baby, z pewnością byłoby uwielbiane tak, jak jego starsze rodzeństwo. Dzieci książęcej pary mają wiele uroku, ale czy to zainteresowanie mediów nie odbije się na ich dzieciństwie? Jak myślicie?
 

Zobacz także: Jak rozwija się dziecko w 8. tygodniu ciąży? Sprawdź!

Źródło: dailymail.co.uk, party.pl
Redakcja poleca: Książę George i księżniczka Charlotte w Polsce!
Zobacz, jak wyglądały dzieci pary książęcej podczas wizyty w naszym kraju. I dlaczego oczy świata skupiają się na tych maluchach?
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy