Księżna Kate w trzeciej ciąży
fot. Instagram/katemiddletonphotos

Publiczne wystąpienie Księżnej Kate w trzeciej ciąży. Widać już brzuszek?

To było pierwsze oficjalne wyjście księżnej, odkąd potwierdzono, że spodziewa się trzeciego dziecka.
Milena Oszczepalińska
Księżna Kate w trzeciej ciąży
fot. Instagram/katemiddletonphotos
Księżna Kate po raz pierwszy pokazała się publicznie w trzeciej ciąży przy okazji akcji Heads Together. Założyła na tę okazję błękitną, koronkową sukienkę, podkreślającą ciążowy brzuszek. Księżna podobnie jak przy poprzednich ciążach, teraz również bardzo dba o linię, ja na razie przytyła naprawdę niewiele. Zobaczcie sami, jak się prezentowała:
 

The Duke and Duchess of Cambridge attend a reception on World Mental Health Day on October 10,2017 at Buckingham Palace.

Post udostępniony przez Kate Middleton (@katemiddletonphotos)

Ciężarna księżna Kate podczas akcji Heads Together

Heads Together to akcja, która wpiera osoby z zaburzeniami psychicznymi. Od czasu oficjalnego potwierdzenia Pałacu Buckingham, że księżna Kate i książę William spodziewają się trzeciego dziecka, Kate nie uczestniczyła w publicznych spotkaniach. Tym razem jednak zdecydowała się wesprzeć swoją osobą tę ważną kampanię.

Na spotkaniu z udziałem księżnej osoby, które pracują na co dzień z osobami dotkniętymi chorobami psychicznymi, zostały uhonorowane w szczególny sposób. Akcja Heads Together ma ważne zadanie odwrócenie fałszywego obrazu chorób psychicznych.
Redakcja poleca: Ciążowe brzuszki polskich gwiazd [WIDEO]
Wszystkie przyszłe mamy są piękne, a rosnący brzuszek to powód do dumy i chwalenia się. Zobaczcie najpiękniejsze zdjęcia z sesji magazynu Viva! polskich gwiazd w ciąży i... zainspirujcie się! Sesja zdjęciowa z brzuszkiem to niesamowita rodzinna pamiątka – nie tylko dla celebrytek!

Jak księżna Kate prezentuje się w trzeciej ciąży?

Musimy przyznać, że stan błogosławiony bardzo jej służy! Księżna Kate w każdej ciąży olśniewa nie tylko urodą, ale i stylem. Tym razem na imprezę Heads Together wybrała błękitną, koronkową sukienkę Temperley London. Wyglądała zachwycająco! Ciążowy brzuszek jedynie delikatnie odznaczał się w zwiewnej kreacji.

Zazdrościcie Kate, że tak ładnie wygląda w ciąży, czym wam też ten stan sprzyjał? Piszcie w komentarzach!  

Zobacz też: 
Źródło: Instagram, Jastrząb Post
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy