Księżna Kate w ciąży na gali charytatywnej
fot. East News

Coraz bardziej zaokrąglona księżna Kate na gali charytatywnej

Czy naprawdę spodziewa się bliźniąt?
Milena Oszczepalińska
Księżna Kate w ciąży na gali charytatywnej
fot. East News
Księżna Kate znana jest z tego, że zawsze prezentuje się perfekcyjnie. Nawet w ciąży pozwala sobie na jakiekolwiek uchybienia w wyglądzie. Bardzo dba o to, by nie przytyć za dużo, ale jedynie tyle, ile jest to konieczne dla zdrowia dziecka. Jej brzuszek zaokrągla się więc bardzo powoli. Do niedawna właściwie wcale nie było widać, że księżna spodziewa się trzeciego dziecka. A ostatnie plotki mówią nawet o bliźniakach!

Widziałaś już nasze konkursy? Sprawdź, jakie świetne nagrody możesz wygrać dla siebie lub dla dziecka!

Księżna Kate pokazała ciążowy brzuszek podczas gali charytatywnej

O ciąży Kate dowiedzieliśmy się we wrześniu. Media plotkarskie sugerowały, że dziecko poczęło się podczas wizyty pary książęcej w Polsce. W pierwszych tygodniach ciąży księżna nie czuła się najlepiej, dlatego unikała wystąpień publicznych. Kiedy jednak poranne mdłości przestały jej doskwierać, zaczęła pojawiać się na różnych uroczystościach. Ostatnio wzięła udział w gali charytatywnej. Miała na sobie czarną, koronkową kreację, podkreślającą brzuszek. Księżna Cambridge jak zwykle wyglądała zachwycająco. Zobaczcie:


Redakcja poleca: Sposoby na mdłości w ciąży - jak złagodzić ciążowe nudności [WIDEO]
Sposoby na mdłości w ciąży to między innymi rezygnacja z nadmiaru cukru, ale również jedzenie imbiru, siemienia lnianego, czy ciemnego ryżu. Z naszego filmowego poradnika dowiesz się także, skąd się biorą ciążowe mdłości i czy dotyczą każdej mamy.

Księżna Kate w ciąży z bliźniakami?

Jakiś czas temu brytyjskie media zaczęły donosić, że Kate i William zostaną ponownie rodzicami nie jednego, a dwójki dzieci. Podobno księżna ma urodzić dwie dziewczynki. Na razie jednak są to jedynie plotki nie potwierdzone przez pałac Kensington. Gdyby jednak okazały się prawdziwe, byłaby to bardzo niecodzienna sytuacja. Ostatni raz, kiedy na świecie pojawiły się książęce bliźnięta miał miejsce w Wielkiej Brytanii w XV wieku. Póki co mały brzuszek księżnej i brak oficjalnego oświadczenia w tej sprawie każą nam przypuszczać, że wiadomość o bliźniętach to jedynie sensacyjne pogłoski mediów, które na siłę szukają sensacji.  

Zobacz też:
Źródło: Party.pl
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy