księżna Kate urodziła
fot. Instagram/kolażMTJ

Księżna Kate zaczęła rodzić? Z powodu tego zdjęcia świat wstrzymał oddech

Wygląda na to, że przyjście na świat trzeciego dziecka Williama i Kate to kwestia kilku dni, a może nawet godzin. Odliczanie trwa, a personel szpitala św. Marii w londyńskiej dzielnicy Paddington przygotowuje się na powitanie kolejnego Royal Baby.
księżna Kate urodziła
fot. Instagram/kolażMTJ
Poprzednie dzieci księżna Kate urodziła pod okiem najlepszych lekarzy w St. Mary's Hospital. Skrzydło zwane Lindo Wing w szpitalu Św. Marii, od lat jest porodówką brytyjskiej rodziny królewskiej, nie wspominając już o oligarchach oraz szejkach naftowych, którzy zamieszkują najelegantsze dzielnice Londynu.

Poród ściśle tajny

Pałac Kensington zapowiedział, że termin porodu przewidziany jest na 11 kwietnia 2018 roku. Przy samym porodzie oprócz księcia Williama będzie również mama księżnej, Carole Middleton. Jednak to nie na nich, lecz na barkach personelu medycznego spoczywa największa odpowiedzialność. Luksusowa sala, w której swoje narodziny będzie miało trzecie dziecko Williama i Kate, od kilku tygodni jest przygotowana na jego przyjście. Dyrekcja szpitala opracowała dla swoich pracowników specjalny plan działania, którego nie powstydziłby się nawet James Bond. „Szpital będzie miał tylko pięć minut na przygotowanie się do przybycia księżnej Kate. Wszystko zostało tak zaplanowane, by nikt nie dowiedział się o tym, że Kate wychodzi z domu. Ponieważ plan jest tak opracowany, ten krótki czas wystarczy personelowi.” – czytamy w US Weekly. Co więcej, aby zachować bezpieczeństwo, ochrona regularnie przeszukuje gabinet i zakleja pokój taśmą zabezpieczającą.
Redakcja poleca: Szczepienia skojarzone – co to takiego? [WIDEO]
Czy wiesz, czym są szczepienia wysokoskojarzone? Tak określa się nowoczesne szczepionki 4-, 5- lub 6-składnikowe. Dlaczego są popularne? Ich zaletą jest przede wszystkim to, że wymagają tylko jednego wkłucia, a chronią przed odpowiednio 4, 5 lub 6 różnymi chorobami zakaźnymi. Tym samym to doskonały sposób, by zmniejszyć ból podczas szczepienia u dziecka i związany z nim... stres u rodziców.

Trzecie Royal Baby

Jak już wiadomo trwają intensywne przygotowania, aby królewski potomek mógł przyjść na świat. Pomalowane nawet zostały balustrady przy schodach wejściowych w skrzydle Lindo. Niby nic nadzwyczajnego, a jednak w wyniku tych działań Brytyjczycy, którzy czekają na pojawienie się trzeciego Royal Baby, na moment wstrzymali oddech. Na oficjalnym Instagramie szpitala w Paddington pojawiło się zdjęcie, na którym widać wejście do skrzydła szpitala.

Szpital św. Marii przygotowuje się do narodzin królewskiego dziecka – czytamy na zdjęciu.
 

Internauci od razu zauważyli, że na płocie wisi kartka z napisem "świeżo malowane". Brytyjski fotograf Arthur Edwards napisał na swoim Twitterze: "Barierki poza The Lindo Wing w St Marys Hospital Paddington są malowane - przypuszczam, że nigdy nie jest za wcześnie, aby przyzwyczaić się do zapachu świeżej farby". Wygląda na to, że to właśnie o taką „gotowość” chodziło autorowi fotografii. Jak dotąd brytyjskie media nie podają żadnych konkretnych informacji na temat pojawienia się na świecie królewskiego potomka. Wiadomo jedynie, że poród księżnej to bardzo poważnie zaplanowana operacja logistyczna. Pozostaje nam więc trzymać kciuki i czekać na oficjalne wieści z Pałacu Kensington.

Jak sądzicie, kiedy świat powita trzecią pociechę Williama i Kate? Czekamy na komentarze!

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy