Księżna Kate wzięła udział w rajdzie w ciąży
fot. Instagram/katemiddleton_kurdistan

Księżna Kate zaryzykowała ciążę dla przyjemności? Zobaczcie!

Organizatorzy tej atrakcji stanowczo odradzają uczestnictwo ciężarnym. Ale Kate nie zrezygnowała
Milena Oszczepalińska
Księżna Kate wzięła udział w rajdzie w ciąży
fot. Instagram/katemiddleton_kurdistan
Księżna Kate już za kilka miesięcy po raz trzeci zostanie mamą. W pierwszych tygodniach ciąży kiepsko się czuła, męczyły ją poranne nudności, dlatego wycofała się na jakiś czas z życia publicznego. Teraz jednak, kiedy ma dużo lepsze samopoczucie, wydaje się nadrabiać zaległości. Bierze udział w różnego rodzaju imprezach, nawet takich, które wydawać by się mogło, że nie są najbezpieczniejsze… Ostatnio na przykład księżna wraz z księciem Williamem wzięła udział w rajdzie Driving Experience. Zdjęcia wyglądają naprawdę groźnie!

Księżna Kate wzięła udział w rajdzie samochodowym mimo zaleceń organizatorów

Brytyjska para książęca odwiedziła ostatnio fabrykę samochodów Land Rover. Mieli okazję nie tylko zobaczyć, w jaki sposób produkowane są samochody, lecz także wziąć udział w mini rajdzie i zobaczyć, jak samochody te pokonują trudności różnych warunkach na drodze. Czy taki rajd jest odpowiedni dla ciężarnych? Na stronie internetowej Land Rovera czytamy, że niekoniecznie. Napisane jest: „Zalecamy, by zrezygnować z udziału w naszym Driving Experience, jeśli masz problemy z kręgosłupem, sercem lub jesteś w ciąży. Podczas przejażdżki będziesz prowadzić samochód w trudnych warunkach, które mogą stanowić zagrożenie zarówno dla ciebie, jak i dla twoich rzeczy osobistych”.

Najwyraźniej jednak księżna Kate nie widziała zagrożenia w takiej przejażdżce, bo z chęcią wzięła udział w rajdzie. I po jej minie wnioskujemy, że bawiła się świetnie. Mamy nadzieję, że jednak dokładnie przeanalizowała decyzję o wzięciu udziału w rajdzie Driving Experience i skonsultowała ją z lekarzem. Z pewnością organizatorzy dochowali też wszelkich starań, by ciąży brytyjskiej księżnej nic nie zagrażało. Choć przejażdżka była naprawdę ekstremalna, zobaczcie sami:  
 
Zobacz też: Księżna Kate na spotkaniu charytatywnym bawiła się z misiem Paddingtonem

Źródło: Instagram, Party.pl
Redakcja poleca: Domowe sposoby na komary: co robić, żeby komary nie gryzły?
Domowe sposoby na komary są prawie tak samo skuteczne, jak te chemiczne, za to o wiele zdrowsze dla nas i środowiska! Warto wypróbować naturalne środki na komary, takie jak: lawenda, wanilia, olejek cytrynowy i inne (równie skuteczne w walce z komarami) preparaty. Dzięki nim nie tylko odstraszysz insekty, lecz także wprowadzisz do domu piękne, aromatyczne zapachy! Sprawdź, czym odstraszyć komary.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 10 głosy

Zobacz także

Popularne tematy