Księżna Kate wzięła udział w rajdzie w ciąży
fot. Instagram/katemiddleton_kurdistan

Księżna Kate zaryzykowała ciążę dla przyjemności? Zobaczcie!

Organizatorzy tej atrakcji stanowczo odradzają uczestnictwo ciężarnym. Ale Kate nie zrezygnowała
Milena Oszczepalińska
Księżna Kate wzięła udział w rajdzie w ciąży
fot. Instagram/katemiddleton_kurdistan
Księżna Kate już za kilka miesięcy po raz trzeci zostanie mamą. W pierwszych tygodniach ciąży kiepsko się czuła, męczyły ją poranne nudności, dlatego wycofała się na jakiś czas z życia publicznego. Teraz jednak, kiedy ma dużo lepsze samopoczucie, wydaje się nadrabiać zaległości. Bierze udział w różnego rodzaju imprezach, nawet takich, które wydawać by się mogło, że nie są najbezpieczniejsze… Ostatnio na przykład księżna wraz z księciem Williamem wzięła udział w rajdzie Driving Experience. Zdjęcia wyglądają naprawdę groźnie!

Księżna Kate wzięła udział w rajdzie samochodowym mimo zaleceń organizatorów

Brytyjska para książęca odwiedziła ostatnio fabrykę samochodów Land Rover. Mieli okazję nie tylko zobaczyć, w jaki sposób produkowane są samochody, lecz także wziąć udział w mini rajdzie i zobaczyć, jak samochody te pokonują trudności różnych warunkach na drodze. Czy taki rajd jest odpowiedni dla ciężarnych? Na stronie internetowej Land Rovera czytamy, że niekoniecznie. Napisane jest: „Zalecamy, by zrezygnować z udziału w naszym Driving Experience, jeśli masz problemy z kręgosłupem, sercem lub jesteś w ciąży. Podczas przejażdżki będziesz prowadzić samochód w trudnych warunkach, które mogą stanowić zagrożenie zarówno dla ciebie, jak i dla twoich rzeczy osobistych”.

Najwyraźniej jednak księżna Kate nie widziała zagrożenia w takiej przejażdżce, bo z chęcią wzięła udział w rajdzie. I po jej minie wnioskujemy, że bawiła się świetnie. Mamy nadzieję, że jednak dokładnie przeanalizowała decyzję o wzięciu udziału w rajdzie Driving Experience i skonsultowała ją z lekarzem. Z pewnością organizatorzy dochowali też wszelkich starań, by ciąży brytyjskiej księżnej nic nie zagrażało. Choć przejażdżka była naprawdę ekstremalna, zobaczcie sami:  
 
Zobacz też: Księżna Kate na spotkaniu charytatywnym bawiła się z misiem Paddingtonem

Źródło: Instagram, Party.pl
Redakcja poleca: Kiedy zrobić test ciążowy najwcześniej?
Na pytanie, kiedy zrobić test ciążowy najwcześniej, nie ma jednoznacznej odpowiedzi – choć testy można robić już 10 dni po zapłodnieniu, to nawet pozytywny wynik nie będzie oznaczać, że ciąża przetrwa parę kolejnych dni. Aby wiarygodnie potwierdzić ciążę, trzeba wstrzymać się nawet dłużej niż 2 tygodnie od zapłodnienia.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 10 głosy

Zobacz także

Popularne tematy