Harry Meghan
fot. twitter.com/KensingtonRoyal

To już oficjalne. Meghan Markle i książę Harry zostaną rodzicami!

Księżna Meghan jest w ciąży! Oficjalne doniesienia z Pałacu Kensington potwierdziły plotki, krążące w światowej prasie od kilku tygodni. W Wielkiej Brytanii trwa nieopisana radość!
Olga Juszczyk
Harry Meghan
fot. twitter.com/KensingtonRoyal

To już oficjalne. Księżna Meghan i książę Harry oczekują narodzin pierwszego dziecka! Pałac Kensington wydał w tej sprawie oświadczenie, potwierdzając plotki, które od tygodni krążyły w mediach.

Jak głosi oficjalny komunikat, księżna Meghan i książę Harry zostaną rodzicami wiosną przyszłego roku:

Ich wysokość Książę i Księżna Sussex z radością informują, że Księżna Sussex spodziewa się dziecka, które przyjdzie na świat wiosną 2019 roku. Książę i Księżna są wdzięczni za wsparcie, jakie od czasu swego ślubu, otrzymali od ludzi na całym świecie i są szczęśliwi, że mogą podzielić się tą radosną nowiną z opinią publiczną.

Ciąża wyczekiwana przez wszystkich

Ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle odbył się 19 maja 2018 roku na zamku w Windsorze. Od czasu ich ślubu informacja o ewentualnej ciąży była najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem na Wyspach. Na temat ciąży księżnej Meghan spekulowało się już od wielu miesięcy. O rzekomej ciąży plotkowano już kilkanaście dni po ślubie. Jeden brytyjskich magazynów opublikował zdjęcie, na którym miał być widoczny jej ciążowy brzuszek. Takie doniesienia pojawiały się regularnie, ale teraz to już pewne!

Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy!

Redakcja poleca: Pielęgnacja skóry twarzy w ciąży: lato
Wiosną i latem skóra twarzy przyszłej mamy może sprawiać problemy. Hormony sprawiają, że lubi się przetłuszczać, więc powstają zaskórniki i niedoskonałości, a słońce może powodować przebarwienia, czyli ostudę. Jak pielęgnować skórę twarzy latem, podpowiada Izabela Czernuszczyk, kosmetyczka z warszawskiego salonu Studio Style.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy