Joanna Krupa z córką, kto nie kocha Ashy
fot. Instagram

Nie cała rodzina Joanny Krupy kocha jej córkę? Modelka ze smutkiem opowiada o zazdrości

Córeczka Joanny Krupy budzi zachwyt i ciepłe uczucia niemal wszystkich internautów podziwiających jej zdjęcia w sieci. Ale nie wszyscy kochają małą Ashę! Krupa zdradziła, że za zamkniętymi drzwiami jej domu dochodzi do scen, które łamią jej serce.
Magdalena Drab
Joanna Krupa z córką, kto nie kocha Ashy
fot. Instagram
Córka Joanny Krupy niedawno skończyła roczek i jest pełną życia, uroczą dziewczynką. Podobnie jak mama uwielbia pozować do zdjęć, a swoimi słodkimi minkami zdobyła już serca chyba wszystkich fanów znanej modelki. Tylko jeden członek rodziny Krupy do tej pory nie zaakceptował malutkiej Ashy.

Kto jest zazdrosny o córkę Krupy?

Joanna Krupa, podobnie jak niemal cała jej rodziny oraz fani, jest zakochana po uszy w małej Ashy. Dlatego pewnie trudno jej się pogodzić z faktem, że nie wszyscy zaakceptowali dziewczynkę. Jeden członek jej rodziny, w dodatku bardzo związany z Krupą, wciąż jest o nią zazdrosny! Ostatnio Joasia podzieliła się tą smutną historią z czytelnikami gazety Fakt. Okazuje się, że odkąd Asha pojawiła się na świecie, ukochana suczka Krupy, Darla, nieustannie próbuje zwracać na siebie uwagę. I to na wszelkie możliwe sposoby.

„Moja suczka Darla jest strasznie zazdrosna o małą Ashę. Ostatnio była u mnie z wizytą mama i sądzę, że Darla obserwowała, ile miłości dajemy dziecku. By zwrócić na siebie uwagę, pogryzła zabawki Ashy” − powiedziała z żalem Joanna.

To nie koniec. Krupa przyłapała kiedyś swojego psa na tym, jak zasnął... na ulubionym misiu Ashy. Ta scena z pewnością musiała nie tyle zezłościć, co mocno wzruszyć Joasię!

„Pewnie Darla chciała mi tym widokiem udowodnić, że też jest moim baby” − wyznała Krupa.

Mimo wszystko mamy nadzieję, że urocza Darla w końcu pokocha Ashę. Może gdy dziewczynka podrośnie, stanie się bardziej atrakcyjnym kompanem do zabaw?
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Weronika Rosati: pies jest częścią rodziny [UROCZA REAKCJA YORKA NA DZIECKO]
Weronika Rosati zdradziła, co zrobił jej pies, gdy w domu pojawiło się niemowlę – to wzruszające!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy