GRY
 
 

Kto zajmuje się w nocy dzieckiem, a kto śpi? - zobaczcie film

Tata, mama, płaczące dziecko i noc... Dawno nie widzieliśmy tak zabawnego filmu. Tata absolutnie rewelacyjny!

fot. facebook/ Shelly Beil

Wstawanie w nocy do dziecka, to niestety najczęściej domena kobiet. To one muszą nakarmić dziecko, o ile karmią piersią. Gdy w grę wchodzi karmienie butelką, wtedy też i większe równouprawnienie. Mężczyźni chcą być bardzo pomocni w opiece nad dzieckiem, ale co tu dużo kryć, są mniej odporni na działanie snu :-) Ciężko im otworzyć oczy, a do dopiero wstać i wziąć dziecko w ramiona.

Czytaj: Jak pomóc dziecku przespać noc?

Oczywiście piszemy to z przymrużeniem oka, bo przecież wielu mężczyzn jest ogromnym wsparciem dla kobiet. Tak jak ten tata. Gdy został poproszony by czuwał przy dziecku i je uspokajał, prawie udało mu się to zrobić. Nie zauważył tylko, że zamiast przytulać dziecko, poklepuje kołdrę :-)

Zmęczenie towarzyszy świeżo upieczonym rodzicom bezustannie. Rozgrzeszamy tego tatę, że przegrał walkę ze snem i  absolutnie doceniamy jego starania!

Czytaj także: Czyj sen  jest WAŻNIEJSZY, czyli kto wstaje w nocy do dziecka?

źródło: facebook/Shelly Beil

 

A u Was kto wstaje w nocy do dziecka?

UWAGA: jeśli nie widzisz naszej galerii zakupowej, dodaj Babyonline.pl do białej listy w Adblock.   
Redakcja poleca: Filary Rodzicielstwa Bliskości: 3. Karmienie piersią [WIDEO]
Karmienie piersią lub butelką, ale zawsze z czułością i miłością - to 3. zasada (filar) nurtu rodzicielstwa bliskości. Agnieszka Stein, psycholożka, ekspertka RB, opowiada, co jest ważne w relacji mamy i dziecka podczas karmienia malucha według tej metody wychowywania dzieci.
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Zainspiruj się najnowszymi trendami