karuzela dla dziecka
fot. marko-baby.pl

Karuzele świetnie wpływają na rozwój i zmysły dziecka. Która z nich będzie najlepsza dla Twojego maluszka?

Każde niemowlę potrzebuje równowagi pomiędzy czasem zabawy i odpoczynku. Bardzo często jedną z pierwszych zabawek w życiu dziecka jest karuzela. Podpowiadamy, dlaczego warto ją mieć.
karuzela dla dziecka
fot. marko-baby.pl

Rozwija zmysł wzroku i słuchu

Jeśli szukasz karuzeli, która pobudzi rozwój i zmysły twojego dziecka, wybierz karuzelę Rośnij z muzyką Tiny Love. Karuzela Mała Księżniczka Tiny Love to seria stworzona z myślą o dziewczynkach. Karuzela posiada 3 kolorowe zawieszki w kształcie uroczych zwierzątek. Dzięki temu twoje dziecko może śledzić wzrokiem każdy przedmiot, wzmacniając w ten sposób mięśnie oczu. Zwierzątka poruszają się w taki sposób, że w trakcie ruchu obracają się w stronę dziecka. Dzięki temu maluch skupia swoją uwagę na jednym przedmiocie, rozwijając w ten sposób zdolność koncentracji.
Unikalny system 4D sprawia, że każda karuzela Tiny Love porusza się tak, aby zabawki zawsze były skierowane w stronę dziecka. Maluch może chwytać zabawki, wydobywać z nich dźwięki i słyszeć ich odgłosy. Karuzela zawiera 6 kategorii muzyki i aż 18 różnych melodii – w sumie do 40 minut ciągłej muzyki. Zabawki posiadają regulację głośności oraz przycisk umożliwiający losowe wybieranie muzyki.

Kształtuje wyobraźnię i umiejętność komunikowania się

Karuzela Wyspa Marzeń Tiny Love to idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy szukają pozytywki ze światełkiem nocnym. Gdy dziecko leży w swoim łóżeczku i grucha na widok kolorowych postaci z karuzeli, ćwiczy w tym czasie umiejętności komunikacyjne. Uśmiechając się do zabawek i ćwicząc swoją mowę, doskonali umiejętności językowe. Produkt zawiera 20 minut muzyki – w tym muzykę klasyczną i odgłosy natury. Istnieje możliwość regulowania głośności za pomocą pilota.

Wpływa na rozwój emocjonalny i społeczny

Dzięki karuzeli Zabawa na łące Tiny Love twoje dziecko rozwija wyobraźnię, kreatywność oraz umiejętność komunikowania się. Urocze postacie z kolekcji Zabawa na łące pojawiają się i znikają nad główką dziecka. Ten ruch stwarza swego rodzaju grę w a ku-ku, która pozwala dziecku zrozumieć, że jeżeli coś znika, to nie znaczy, że na zawsze. Gdy dziecko rośnie i zaczyna samodzielnie naciskać przyciski na pozytywce, czego efektem jest włączanie muzyki lub światełek, rozpoczyna w ten sposób rozumieć związek przyczynowo-skutkowy. Relaksująca muzyka oraz stały ruch karuzeli tworzą atmosferę, która uspokoi twoje dziecko i pozwoli mu spokojnie zasnąć. Karuzela zawiera 6 różnych kategorii muzyki, w tym 18 różnych melodii.

Jest wielofunkcyjna

Karuzele Rośnij z muzyką Tiny Love to wyjątkowe zabawki rozwojowe, które dzięki odpowiedniej kombinacji muzyki rozbawią lub ukoją twojego maluszka. Można z nich korzystać na różne sposoby, na przykład włączyć jednocześnie karuzelę, światełko i muzykę lub każdą z funkcji osobno. Ich wyjątkową zaletą jest to, że służą dziecku również w późniejszym okresie. Gdy twój maluszek nauczy się siadać, wystarczy, że odepniesz górną część karuzeli, a resztę zostawisz przymocowaną do łóżeczka. Wówczas produkt zostanie wykorzystany jako pozytywka.Więcej informacji o produktach znajdziesz na stronie: marko-baby.pl

Oceń artykuł

Ocena 3 na 6 głosy

Zobacz także

Popularne tematy