Małgorzata Rozenek-Majdan skrytykowana przez fankę
fot. Instagram/m_rozenek/kolaż mamotoja.pl

„Która mama karmiąca piersią jest w stanie zostawić dziecko na cały dzień?” – fanka atakuje Rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan zapewnia, że karmi Henryka piersią i jej bardzo aktywne życie zawodowe temu nie przeszkadza. Niektórzy jednak w to wątpią i twierdzą, że to chyba cud.
Milena Oszczepalińska
Małgorzata Rozenek-Majdan skrytykowana przez fankę
fot. Instagram/m_rozenek/kolaż mamotoja.pl
Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła nie zwalniać tempa po urodzeniu trzeciego syna i bardzo szybko wróciła do życia zawodowego i nie tylko. Perfekcyjna znajduje czas i na prowadzenie „Projektu Lady”, i na wielogodzinne sesje zdjęciowe, i na różnorakie zabiegi kosmetyczne. Przekonuje przy tym, że cały czas karmi Henia piersią. Na oficjalnym profilu instagramowym prezenterki pojawiło się niedawno pytanie od jednej z fanek o to, jak ona to robi. Małgorzata Rozenek-Majdan odpowiedziała!

Małgorzata Rozenek zostawia 3-miesięcznego syna na całe dnie i twierdzi, że karmi go piersią

Prezenterka jest bardzo aktywna na Instagramie. Często publikuje na nim zdjęcia z sesji zdjęciowych i z planu programu telewizyjnego, który obecnie prowadzi. Niektórym wydaje się, że będąc tak zajętą zawodowo, nie może przy tym karmić syna piersią. Jedna z internautek zapytała nawet wprost: „Mam córkę, która urodziła się tydzień przed pani synem i szczerze? Nie wiem, która mama karmiąca piersią trzymiesięczne dziecko jest w stanie zostawić je na cały dzień, idąc na zabiegi albo sesję zdjęciową... A oczywiście dziecko je mleko mamy... Cud!”.

Małgorzata Rozenek nie pozostawiła tego pytania pełnego wątpliwości bez odpowiedzi. Wypowiedź fanki skwitowała krótko. „Każda mama, która ma laktator” – napisała.

Też uważacie, że nie ma żadnego problemu w tym, by karmić kilkumiesięczne dziecko piersią i jednocześnie zostawiać je na wiele godzin? Laktator rzeczywiście jest tu idealnym rozwiązaniem?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)


Źródło: Instagram

Zobacz także:
Redakcja poleca: Małgorzata Rozenek zdradziła, kim są rodzice chrzestni jej dzieci. Zaskakujący wybór!
Jakiś czas temu gwiazda została spytana o to, czy ma już wybranych kandydatów na rodziców chrzestnych dla trzeciego syna. Oto, co powiedziała!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy