Gwiazdy, które zostały mamami w 2017 roku
fot. ONS.pl

Te gwiazdy zostały mamami w 2017 roku!

To był prawdziwy baby boom!
Milena Oszczepalińska
Gwiazdy, które zostały mamami w 2017 roku
fot. ONS.pl
Rok 2017 to był prawdziwy baby boom w polskim show biznesie. Dosłownie co chwila dowiadywaliśmy się o kolejnej ciąży którejś z gwiazd. Anna Lewandowska i Natalia Siwiec to celebrytki, których ciąże i porody wzbudzały największe sensacje. A kto jeszcze został mamą w 2017 roku? Zobaczcie!

Gwiazdy, które urodziły dzieci w 2017 roku

Redakcja poleca: Rosati ćwiczy w ciąży. Chce być jak Lewandowska [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że ciąża nie przeszkodziła jej w dbałości o dobrą figurę. Jako fanka Ani Lewandowskiej jest aktywna fizycznie nawet z zaokrąglonym brzuszkiem.

Otylia Jędrzejczak

W kwietniu 2017 roku mamą została nasza mistrzyni olimpijska w pływaniu, Otylia Jędrzejczak. Pływaczka powitała na świecie swoje pierwsze dziecko – córkę Marcelinkę. Jak przystało na zawodowca, już w kilka tygodniu po narodzinach Otylia zabrała dziewczynkę na basen. Ciekawe, jak jej się tam podobało...

Anna Lewandowska

Anna i Robert Lewandowscy zostali rodzicami 4 maja. Ich córka, Klara wzbudzała bardzo duże zainteresowanie już od dnia narodzin. Ania udowodniła natomiast, że można być świeżo upieczoną mamą i mieć figurę modelki. Zamiast opuszczać treningi, zabierała córkę ze sobą. To się nazywa wpajanie dobrych nawyków już od najmłodszych lat!

Zofia Ślotała

Również w maju 2017 roku mamą została Zosia Ślotała. Stylistka powitała na świecie już drugie dziecko. W 2015 roku urodziła córkę Ranię, a teraz ma jeszcze syna Leonarda. Zosia, jak na stylistkę przystało, przygotowała synkowi piękny pokoik jak z katalogu. Nie omieszkała się nim pochwalić swoim fanom. Mamy nadzieję, że synowi też się spodobał :)

Paulina Krupińska

Według polskich celebrytek maj to najwyraźniej doskonały miesiąc na rodzenie dzieci… Trzecią znaną mamą 15 maja została Paulina Krupińska. Wraz z mężem, Sebastianem Karpielem-Bułecką powitali na świecie chłopca, któremu nadali imię Jędrzej. To już drugie dziecko gwiazdorskiej pary.

Maja Bohosiewicz

29 lipca swoje drugie dziecko urodziła Maja Bohosiewicz. Aktorka wraz z partnerem, Tomaszem Kwaśniewskim, zdecydowali się na szybkie powiększanie rodziny. W czerwcu 2016 roku zostali rodzicami Zacharego, a tym razem powitali na świecie Leonię. Celebrytka bardzo lubi zwierzać się z trudów i radości macierzyństwa. Oczywiście tych drugich jest znacznie więcej.

Natalia Siwiec

Sierpień zdecydowanie należał do Natalii Siwiec. Ciąża modelki wzbudzała ogromne kontrowersje, a kiedy już w końcu została mamą, wszyscy nie mogli się nadziwić, że tak szybko wróciła do idealnej sylwetki. Jak widać córeczka Mia daje mamie czas na dbanie o siebie. Musi być wyjątkowo grzecznym dzieckiem!

Marta Żmuda Trzebiatowska

24 września przyszedł na świat Bruno, syn Marty Żmudy Trzebiatowskiej i Kamila Kuli. Para zdecydowała się całkowicie zrezygnować z pokazywania wizerunku syna w sieci. Aktorka postanowiła też wycofać się nieco z show biznesu na rzecz spędzania jak najwięcej czasu z synem w tym pierwszym, bardzo ważnym dla niego okresie życia. Mądra mama!

Izabela Zwierzyńska

Izabela Zwierzyńska, aktorka znana z serialu „Barwy szczęścia” została mamą 7 października 2017 roku. Wybrała dla syna imię Franciszek. Aktorka chętnie dzieli się ze swoimi fanami swoją radością z bycia mamą. Zdecydowała się też, wbrew wszelkim trendom, pokazać swój pociążowy, nie do końca idealny brzuch. Bo prawdziwe szczęście to nie piękne ciało, a to maleństwo, które może tulić w ramionach.

Weronika Rosati

Grudzień też okazał się miesiącem obfitującym w narodziny dzieci gwiazd. Wśród nich znalazło się dziecko Weroniki Rosati. Aktorka wraz z partnerem, Robertem Śmigielskim 11 grudnia powitała na świecie córkę, Elizabeth. Dziewczynka urodziła się w jednej z klinik w Los Angeles. Poród kosztował podobno fortunę!

Magdalena Boczarska

Drugą aktorką, która została mamą w grudniu 2017 roku jest Magdalena Boczarska. Gwiazda urodziła syna, Henryka. Aktorka przez długi czas nie potwierdzała informacji o ciąży, ale ostatecznie przyznała, że wraz z partnerem, Mateuszem Banasiukiem (również aktorem), spodziewają się dziecka. A teraz czekają ich pierwsze wspólne święta w powiększonym gronie.

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska kilka dni temu dołączyła do grona znanych mam 2017 roku. Aktorce i jej mężowi Wojciechowi Domańskiemu urodził się drugi syn. Na razie nie zdradziła jeszcze jego imienia. Para jest już rodzicami, w 2015 roku przyszedł na świat ich pierwszy syn Henryk.

Wszystkim mamom serdecznie gratulujemy! Jeśli wy też urodziłyście dzieci w 2017 roku, pochwalcie się w komentarzach!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy