Marina i Wojciech Szczęśni z synem
fot. Instagram/marina_official

Gwiazdy, które zostały mamami w 2018 roku

W minionym roku mieliśmy istny baby boom wśród polskich celebrytek. Też zostałyście mamami w ostatnich miesiącach? Zobaczcie, które gwiazdy mają dzieci w tym samym wieku, co wy.
Milena Oszczepalińska
Marina i Wojciech Szczęśni z synem
fot. Instagram/marina_official
Koniec grudnia to zawsze dobry czas na różnego rodzaju podsumowania. Przypomnijmy zatem, które z gwiazd zostały w tym roku szczęśliwymi mamami. W 2018, podobnie jak w 2017, mieliśmy istny celebrycki baby boom! Szczególnie obfita okazała się końcówka roku. Przeżyjmy to jeszcze raz!

Styczeń miesiącem Doroty Szelągowskiej

Dziennikarka i dekoratorka wnętrz została mamą już na początku tego roku. Gwiazda słynie jednak z tego, że bardzo chroni swoją prywatność. Nie epatowała zdjęciami z ciążowym brzuszkiem, a po narodzinach nie opublikowała żadnej fotografii z maleństwem. Jedyne, na co się zdecydowała, to wrzucenie na instagram słodkiego zdjęcia maleńkich, różowych śpioszków córeczki.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

Redakcja poleca: Ciążowe brzuszki polskich gwiazd [WIDEO]
Wszystkie przyszłe mamy są piękne, a rosnący brzuszek to powód do dumy i chwalenia się. Zobaczcie najpiękniejsze zdjęcia z sesji magazynu Viva! polskich gwiazd w ciąży i... zainspirujcie się! Sesja zdjęciowa z brzuszkiem to niesamowita rodzinna pamiątka – nie tylko dla celebrytek!

W lutym urodziła Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor nowinę o narodzinach drugiego dziecka z radością ogłosili w sieci. Para przygotowywała się do tej roli od dłuższego czasu. Aktorka zrezygnowała nawet z pracy w ostatnich miesiącach przed porodem. Tuż po narodzinach szczęśliwa mama napisała: „Marzenia się spełniają. Mała Księżniczka jest już z nami w domu. Zdrowa i bezpieczna. Spełniając tym samym największe marzenie swojej starszej Siostry. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli nam zrealizować to marzenie a także tym, którzy trzymali mocno kciuki”. Dodała do tego urocze zdjęcie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska (@joannakoroniewska)

Marina Łuczenko została mamą w czerwcu

Piosenkarka wraz z mężem Wojciechem Szczęsnym przywitali na świecie swojego pierwszego syna Liama w czerwcu tego roku. Szczęśliwa młoda mama poinformowała o tym fakcie na Instagramie, dodając wzruszający wpis i słodkie zdjęcie małej rączki chłopca. Napisała: „Kochani, dziękuję Wam serdecznie za wszystkie życzenia urodzinowe i zarazem chciałabym Wam z radością oznajmić, że 30.06.18 przywitaliśmy na świat naszego cudownego synka. Liam jest już z nami w domku i ma się dobrze. Chcielibyśmy z całego serca podziękować dyrekcji i sztabowi medycznemu szpitala im. Świętej Rodziny w Warszawie za profesjonalizm, dyskrecję i wspaniałą opiekę!”.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MaRina (@marina_official)

Z końcem sierpnia mamą została Odeta Moro

Ostatniego dnia sierpnia na świat przyszło drugie dziecko dziennikarki. Gwiazda przyznała, że wcale nie ciąża po czterdziestce czy poród okazały się największym problemem, ale laktacja i karmienie piersią. Odeta postanowiła podzielić się tym z fanami i napisała wprost: „Laktacja, temat rzeka! Zastanawiam się do czego ją porównać? Przychodzi mi do głowy jedna myśl! Pierwsze próby karmienia piersią są jak pierwsza randka. Każdy na niej był, niby każdy wie, czego chce i jak chce, ale nic nie wychodzi. Ja staje na głowie i stwierdzam, że jest to najtrudniejszy element świeżego macierzyństwa”.

Podwójne szczęście we wrześniu – porody Małgorzaty Sochy i Olgi Frycz

Dla Olgi wrzesień był miesiącem ogromnej zmiany w życiu. Została mamą po raz pierwszy i musiała od początku uczyć się nowej roli. Natomiast Małgosia powitała na świecie trzecie dziecko, jednak i ona musiała zmierzyć się z nową sytuacją. Dotychczas miała dwie córki, a tym razem urodziła syna. Obie gwiazdy doskonale spełniają się w swoich rolach. Chętnie też dzielą się szczęściem z fanami, publikując urocze zdjęcia malutkich rączek dzieci.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @malgosia_socha


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Olga Frycz (@toja_mama)

Ania Starmach urodziła w listopadzie

Gwiazda w sierpniu wyjawiła, że za kilka miesięcy zostanie mamą. Otrzymała wówczas dużo wsparcia od fanów. Nie mogła zatem nie podzielić się z nimi szczęściem, jakiego doznała, gdy na świecie już pojawiła się jej pierwsza, wyczekana córeczka. Zamieściła na Instagramie zdjęcie jej maleńkiej rączki i dodała poruszający wpis. Napisała: „Jesteś z nami od tak niedawna, a już tak wiele zmieniłaś, już tak wiele nas nauczyłaś... Zawsze chciałam życia jak z bajki, a Ty pokazałaś, że prawdziwe życie pisze piękniejsze historie od samego Andersena..”.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Starmach (@anna_starmach)

 
Wszystkim mamom serdecznie gratulujemy! Jeśli wy również powitałyście na świecie swoje maleństwa w 2018 roku, pochwalcie się w komentarzach!
  [content:2_1084,0_24461,0_25632,0_25050:undefined]
Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy