GRY

Ale heca! Kuba Wojewódzki pochwalił się zdjęciem z NIEMOWLAKIEM

To nie żart. Zobaczcie, jak odwieczny kawaler tuli maluszka w ramionach. Bardzo słodki widok!
Kuba Wojewódzki z dziewczyną
fot. Instagram/kuba_wojewodzki_official
Kuba Wojewódzki to niewątpliwie najsłynniejszy odwieczny kawaler w polskim show biznesie. Chyba nikt nie spodziewał się, że w końcu zobaczy gwiazdora na takim zdjęciu, jak właśnie to, które wrzucił niedawno do sieci. Prezenter z wesołą miną trzyma na ręku małego chłopca. Zanim jednak zaczniecie przyglądać się, czy jest podobny do Kuby, uspokajamy… Chłopiec nie jest synem Wojewódzkiego. Czy w końcu kiedyś gwiazdor naprawdę ogłosi, że jest ojcem, tego nie wiemy, ale póki co raczej nic na to nie wskazuje. Jak widać Kuba spełnia się w roli wujka i póki co to mu wystarcza, jeśli chodzi o kontakt z dziećmi.
Zapraszamy do wypełnienia ankiety dla czytelniczek mamotoja.pl! Kliknij w grafikę:

Kuba Wojewódzki tym zdjęciem zaskoczył fanów!

Prezenter zrobił niemałe zamieszanie w sieci, kiedy pochwalił się zdjęciem z kilkutygodniowym bobasem. Od razu pojawiały się pytania, czy to jego, chociaż wszyscy wiemy, że obecna dziewczyna Kuby, Renata Kaczoruk nie była w ciąży. Niektórzy jednak czujnie komentowali: „Co za duma na twarzy, Czyżbyś został wujkiem?”, „Ty i dziecko - niemożliwe staje się możliwe”. Najbardziej jednak spodobały się nam wpisy internautów, które sugerowały, że Kuba właśnie został dziadkiem. Pisali: „Mega, Kuba gratulacje wnuk”, „Jaki dumny Dziadek...”, „Oj dziadku dziadku”. Skoro gwiazdor zrobił sobie żarty z fanów, sugerując im, że jest ojcem, nie mogli pozostać mu dłużni.
 
Wiosną nie ma smogu? Dość legend i mitów na temat zanieczyszczenia!​
Redakcja poleca: Niepokojące objawy podczas nauki chodzenia - film
Jakie zachowanie dziecka, które zaczyna chodzić, powinno skłonić rodziców do wizyty lekarskiej? Doradza pediatra.

Kuba Wojewódzki też nie potrafi trzymać małego dziecka?

Jeden z internautów wytknął jednak prezenterowi: „Wszystko pięknie, ale źle trzymasz dziecko”. Coś wam to przypomina? Kiedy Natalia Siwiec została mamą, jej również wytykano, że niewłaściwie trzyma córkę (nowa moda czy co?). Jak to dobrze, że fani czuwają. Było takie słodkie zdjęcie, a tu czar prysł, no bo przecież Kuba źle trzyma dziecko… Teraz to gwiazdor już na pewną stracił resztki pewności siebie w zakresie pielęgnacji niemowlaków i tym bardziej będzie odkładał myśl o posiadaniu własnego potomstwa. Wielka szkoda, „takie geny nie powinny się marnować”, jak wspomniała jedna z internautek. Zgadzacie się? Jesteście fankami Kuby i jego poczucia humoru, czy nie jest kompletnie w waszym guście?

Zobacz też:

Ocena (1 ocena)

6.0
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

Narzędzia dla mam

Więcej

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Zimowy wypoczynek