Kubusiowy konkurs

Weź udział w konkursie i zdobądź dla swojej pociechy maskotkę bohatera Stumilowego Lasu oraz książeczkę "Kubuś Puchatek" A.A. Milne. Konkurs zakończony!!!
Drodzy Rodzice!
Jesteśmy bardzo mile zaskoczeni, iż Kubuś Puchatek ma tak wielu przyjaciół wśród dzieci (sądząc po ilości rymowanek jakie zamieściliście w wątku konkursowym). Wszystkie były bardzo ciekawe, jednak i przy okazji tego konkursu chcieliśmy podkreślić, że Redakcja przy wyborze zwycięzców nie kierowała się ilością zamieszczonych wierszyków, ale ich "jakością". W związku z tym, że zestawów słonecznych do zdobycia jest tylko 10, jury postanowiło je przyznać następującym osobom:
Androsia, cappucinko, pinkmause, elendil, kofka, agakula3, izabela_77, GosiaInuszka, weronikakrzyw, angie300.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszyskich do kolejnych konkursów na naszym portalu!
Redakcja Babyonline.pl


Żadnemu dziecku nie trzeba specjalnie przedstawiać Kubusia Puchatka oraz jego przyjaciół. Tę zgraną paczkę znają i uwielbiają wszystkie dzieciaki. Zabawne opowieści o Krzysiu, Puchatku, Kłapouchym, Prosiaczku, Tygrysku przyciągają uwagę nie tylko tych najmłodszych, ale również i nieco starszych dzieci. Obdarzone ludzkimi cechami charakteru zwierzątka śmieszą i bawią z jednej strony naiwnością, z drugiej - filozoficznym podejściem do życia.


Aby zdobyć Kubusiowe gadżety, wystarczy na naszym forum zamieścić króciutki (max. 10 wersów) wierszyk-rymowankę o bohaterach ze Stumilowego Lasu. 10 najlepszych wierszyków zostanie nagrodzonych maskotką jednego z bohaterów ze Stumilowego Lasu (losowo wybraną) oraz książeczką A.A.Milne "Kubuś Puchatek".Sponsorem maskotek jest:      Sponsorem książeczek jest:
 
     


Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie: Kubusiowy konkurs >>Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:
1. Kubusiowy konkurs zostanie przeprowadzony na forum babyonline.pl.
2. Zostanie wybranych 10 najładniejszych rymowanek, które nagrodzimy zestawem: maskotka + książeczka.
3. Odpowiedzi będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 18 lipca do 3 sierpnia 2008 roku.
6. Jury podejmie decyzję 7 sierpnia i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
11. W przypadku naruszenia któregokolwiek z punktów niniejszego Regulaminu, prosimy poinformować o tym fakcie Redakcję za pośrednictwem skrzynki mailowej: redakcja@babyonline.pl.
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy