Kudłaty i Scooby-Doo na tropie – część 2

Scooby-Doo to prawdopodobnie najbardziej znany pies świata. Co do tego, że to najsłynniejszy pies – detektyw pewność jest 100%!
Kudłaty i Scooby-Doo znowu ścigają, zagadkom radę dają, brzuchy napychają!

Scooby, a właściwie Scoobert, Kudłaty, czyli Norville Rogers oraz Fred Jones, Daphne Blake i Velma Dinkley tworzą najbardziej zwariowaną grupę, jaką można sobie wyobrazić – wiecznie głodny pies, tchórzliwy pokraka, elegancko ubrany fan wszelkich sportów, rudowłosa piękność i intelektualistka, biegle mówiąca po chińsku. Ale jednocześnie tworzą także najskuteczniejszą firmę detektywistyczną. Nie ma takiej zagadki, której Tajemnicza Spółka by nie rozwiązała! Czy uda im się poznać prawdę także tym razem?

Najlepszym przyjacielem Scooby’ego, a zarazem jego właścicielem, jest Kudłaty, najweselszy bohater serii. Z wyglądu Kudłaty przypomina nieco stracha na wróble – patyczkowaty, niedbale ubrany, z rozczochraną czupryną. Nikt by się nie spodziewał, że pewnego dnia zostanie miliarderem! W spadku po zaginionym wuju Albercie, Kudłaty otrzymuje dom wielkości pałacu, milion dolarów, nanotechnologię i … nie lada kłopot! Szalony doktor Phibes próbuje wykraść nanotechnologiczny wynalazek. Wypuszcza także złego wirusa, który ma na celu uszkodzenie systemu obrony narodowej. Przygotowuje straszną maszynę służącą do wycięcia lasów deszczowych… Czy Scooby-Doo i Kudłaty zdołają powstrzymać szaleńca?

Pozwól swojemu dziecku na przeżycie ekscytującej przygody. Przeżyj ją i Ty!

„Kudłaty i Scooby Doo na tropie – cz. 2” to 81 minut doskonałej zabawy dla całej rodziny! Na 1 płycie DVD znajdują się 4 odcinki:
1. Myślący dom.
2. Operacja „Piorun”.
3. Nie dokarmiać zwierząt.
4. Zagadka znikających detektywów.


O produkcji
Poprzednie filmy o Scoobym były modyfikacją podstawowej historii - podczas podróży po świecie w wehikule Tajemnicza Spółka wpada na trop i rozwiązuje zagadkę. Tym razem scenariusz został napisany zupełnie od podstaw, wykorzystano nowe pomysły. Dzięki temu produkcja nabrała świeżości. Przygody Scooby’ego po raz kolejny zainteresują dzieci!

Film animowany z polskim dubbingiem
W wersji polskiej udział wzięli najlepsi polscy specjaliści od dubbingu m.in.: Jacek Bończyk (dubbing m.in.„Wszystkie psy idą do nieba”, „Maska”, „Johnny Bravo”, „Herkules”, „Shrek”), Jacek Rozenek (dubbing m.in. „Gwiezdne Wojny – Epizod 3”, „Fantastyczna Czwórka”, „Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa”), Ryszard Olesiński (dubbing „Epoka lodowcowa 2: Odwilż”, „Harry Potter i więzień Azkabanu”), Anna Apostolakis-Gluzińska (dubbing „Alvin i wiewiórki”, „Epoka lodowcowa 2: Odwilż”, „Noc w muzeum”), Agata Gawrońka, która wielokrotnie już użyczała swojego głosu postaci Velmy i Beata Jankowska, dubbingująca Daphne. Za dialogi odpowiadała natomiast Dorota Filipek-Załęska doskonale znana m.in. ze „Świata według Ludwiczka”, „Flinstonów”, „Spider-Mana” i wielu innych.


Redakcja poleca: Przyspieszenie porodu: jak naturalnie przyspieszyć poród?
Żeby naturalnie przyspieszyć poród, należy zrobić to w sposób bezpieczny zarówno dla ciężarnej, jak i dziecka. Wśród sprawdzonych metod na przyspieszenie porodu po terminie są m.in. spacer, masaż brodawek i piersi czy stosunek seksualny.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy