Natalia Kukulska wyprawiła urodziny 3-letniej córce
fot. ons.pl

Kukulska świętowała urodziny córki - ale malutka jest podobna do mamy!

Rośnie artystka, a strój 3-letniej Lury może być hitem przedszkolnych bali karnawałowych.
Agnieszka Majchrzak
Natalia Kukulska wyprawiła urodziny 3-letniej córce
fot. ons.pl
Najmłodsze, trzecie dziecko Natalii Kulskiej i muzyka Michała Dąbrówki z początkiem stycznia skończyło trzy lata. Z tej okazji rodzice wyprawili córeczce przyjęcie urodzinowe. I chociaż artystka strzeże swojego życia prywatnego i niezbyt chętnie zdradza jego szczegóły, tym razem pochwaliła się córeczką na Instagramie. Chyba malutka chyba idzie w ślady rodziców - jak sądzicie?

Córka Kukulskiej to księżniczka

Piosenkarka opublikowała krótki film wideo, w którym pokazuje, jak świętuje trzecie urodziny Laury. Są ogromne balony wypełnione helem, a dziewczynka na zapętlonym filmiku podskakuje do nich i wyciąga w ich kierunku rączki. 

Jednak tym, co przykuwa najbardziej uwagę, jest strój dziewczynki. Malutka świętowała urodziny niebanalnie i z tej okazji przebrała się niczym prawdziwa artystka - wystąpiła w stroju disnejowskiej królewny Śnieżki.

„Jak ten czas leci! 🎈🎂 ❤️ " - napisała szczęśliwa mama. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jak ten czas leci! 🎈🎂 ❤️

Post udostępniony przez Natalia Kukulska (@natalia.kukulska)

Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!

Dziewczynki kochają przebieranki

Małe dziewczynki uwielbiają w tym wieku stroje księżniczek, a Laura wyglądała naprawdę uroczo jako Śnieżka.

Zbliża się czas balów karnawałowych w przedszkolach, dlatego znalazłyśmy dla was kilka takich atrakcyjnych cenowo propozycji:

 

Jeżeli jesteście w trakcie przygotowań do urodzin swoich córeczek, znalazłyśmy dla was także kilka urodzinowych gadżetów, w stylu disnejowskich księżniczek:


Strój Laury, jak i ona sama wzbudziły zachwyt fanów Kukulskiej. Składali życzenia 3-latce i zachwycali się jej wyglądem: „Cudne kędziorki ma ta śnieżka" - komentowano. „Jaka księżniczka cudowna i te loczki!"- pisali.

Bo rzeczywiście córeczka Kukulskiej ma urocze loczki, co jest jeszcze jednym dowodem na to, jak podobna jest do mamy (piosenkarka będąc dzieckiem, miała bardzo mocno skręcone włosy). I chociaż rzadko możemy zobaczyć zdjęcia Laury, to jednak trudno nie dostrzec tego podobieństwa. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I niech nowy obywatelski narybek i młodzi nie odwracają się tyłem... Laurce jeszcze wybaczam. 🤫👍🇵🇱

Post udostępniony przez Natalia Kukulska (@natalia.kukulska)


Czy wasze córeczki też lubią przebierać się za księżniczki? A może u was królują inne postaci dziecięcych kreskówek? Napiszcie w komentarzach!

Źródło: Plotek.pl

Zobacz też:


 
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy