GRY
 
 

Kulinarne warsztaty w GaGa KaFe

9-11.2012r., Klubokawiarnia dla dzieci rodziców GaGa KaFe zaprasza rodziców i dzieci na przepyszne zajęcia kulinarne.

GaGa KaFe
PROGRAM JESIEŃ 2012
(pierwsze zajęcia czwartek 11.10.12 godz.18.00)

Wrzesień – warsztaty śliwkowe
Węgierka, renkloda, ulena – czy te nazwy coś mówią dzieciom? Po wrześniowych warsztatach dzieciom nie będą obce już żadne odmiany śliwek – najsłodszych z darów jesieni. Maluchy naucza się rozróżniać konkretne rodzaje tych owoców. Poznają ich smak, właściwości oraz przygotują śliwkowe potrawy idealne na chłodniejsze dni. W menu m. in. śliwki zapiekane w cieście i energetyczny koktajl śliwkowy z miodem.

Październik – kuchnia dyniowa
Które dziecko nie marzy o swojej własnej strrrasznej dyni na Halloween? W październiku będzie okazja spełnić marzenia! Dlaczego dynia jest
pomarańczowa? Co jest w środku? A może dynia to nie warzywo, tylko wielki owoc? Na te i inne pytania odpowiemy na jesiennych warsztatach. Każde dziecko przygotuje własną dynię, a z jej środka razem upichcimy zdrowe i kuszące przysmaki.

Listopad – warsztaty jesiennych tart
Ostatnie jesienne warsztaty dosłownie zaowocują wysypem tart. Na słodko, z jabłkami, pełnoziarniste, a może z dodatkiem świeżych i suszonych ziół? Wybór należy do małych szefów kuchni! Prowadząca warsztaty Asia Mentel nauczy dzieci jak wyrobić ciasto, zdradzi sekrety udanej tarty i podzieli się pomysłowymi sztuczkami, za którymi maluchy przepadają. Zapowiada się wyśmienita zabawa!

Gdzie: klubokawiarnia dla dzieci rodziców GaGa KaFe
ul. Bolesława Prusa 10
lok. 2 w Pruszkowie

Cena: 30 zł od dziecka (w cenie zajęcia kulinarne wraz ze składnikami i sprzętem kuchennym oraz animacje i zabawy w przerwie pieczenia).

Począwszy od września, istnieje możliwość wykupienia karnetu na warsztaty, obejmującego 3 kolejne zajęcia. Karnet w cenie 75 zł.

Zapisy: Ilość miejsc ograniczona. Zapisów można dokonywać bezpośrednio w kawiarni GaGa Kafe lub mailowo kontakt@gagakafe.pl
Redakcja poleca: Czy zapisać dziecko na piłkę nożną? – zobacz film
O karierze piłkarskiej marzy niejeden chłopak i niejedna dziewczynka. Ale aby taką karierę zrobić, trzeba zacząć trenować od małego. Zresztą na treningi piłki nożnej warto zapisać dziecko nie (tylko) z powodów ambicjonalnych. Dlaczego? Zobacz film z treningu Akademii Piłkarskiej Legia Warszawa.
Doładuj
Przeładuj