Basia Kurdej-Szatan reklamuje wózek z afrykańskimi dziećmi
fot. Instagram/kurdejszatan

Kurdej-Szatan reklamuje drogi wózek przy AFRYKAŃSKICH DZIECIACH. Internauci ją ZMIAŻDŻYLI!

Basia postanowiła zareklamować dziecięcy wózek w wyjątkowo niekorzystnej sytuacji… Fanki szybko wytknęły jej gafę.
Aleksandra Zaborowska
Basia Kurdej-Szatan reklamuje wózek z afrykańskimi dziećmi
fot. Instagram/kurdejszatan
Basia Kurdej-Szatan jest jedną z wyjątkowo rozchwytywanych przez reklamodawców celebrytek. Publikacja postów sponsorowanych to dziś duże źródło zarobku. Tym razem jednak Kurdej-Szatan wykorzystała do reklamy zdjęcie, które wzbudziło w wielu internautkach niesmak.

Kurdej-Szatan reklamuje wózek na Zanzibarze

Jak wielu polskich celebrytów, rodzina Szatanów obrała za swój wakacyjny kierunek rajski Zanzibar. Wakacje i towarzyszące im widoki to świetna okazja na stworzenie kilku zdjęć reklamowych. Basia postanowiła więc pochwalić wielofunkcyjny wózek, w którym wozi swojego synka Henia. Na zdjęciu widać też tłum afrykańskich dzieci biegnących za celebrytką. Oprócz kosztownego wózka, Basia „zadawała szyku” również w luksusowej nerce Gucci.

„Henio jeździł tu jak król! Te dzieciaki są cuuuudne. Z małym brzdącem trzeba się konkretnie spakować. Macie jakieś ciekawe wspomnienia z pakowaniem się i zabieraniem wózka na wakacje ? Nam bardzo ułatwia tu życie” – napisała Kurdej-Szatan pod zdjęciem.

Obserwatorki jednak szybko  wytknęły Basi niefortunne połączenie.

„Byłam ostatnio w Kenii, ludzie nas błagali żebyśmy im zostawili szampony z hotelu i stare skarpetki… Ale wstyd afiszować się Pani celebryckim życiem (…) i jeszcze mówić o królowaniu białą osobą z czarnoskórymi dziećmi... Szkoda, że Pani nie widzi nic złego w tym zdjęciu, bardzo smutne” – skomentowała jedna z internautek. Niepochlebnych komentarzy było znacznie więcej.
Fanki miażdżą Kurdej-SzatanInternautki krytykują Kurdej-Szatan
Chociaż krytyka zalała sekcję komentarzy pod zdjęciem, nie skłoniło to jednak Basi do wystosowania odpowiedzi bądź usunięcia zdjęcia.
 
Źródło: Instagram

Zobacz też:
Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy