GRY
 
 

Kurs flamenco dla dzieci - od 2.03 w Warszawie

FlamencoArte zaprasza dziewczynki i chłopców od 5 roku życia na cykliczne spotkania z językiem, kulturą i tańcem.

flamenco, flamenco dla dzieci, akademia flamenco, taniec dla dzieci, kurs flamenco
fot. materiały prasowe
Spotkania stanowią połączenie lekcji języka hiszpańskiego i nauki tańca flamenco dla dzieci w trzech grupach wiekowych. Zajęcia rozpoczną się w sobotę 2 marca 2013 roku - będą prowadzone raz w tygodniu w sobotnie przedpołudnia w siedzibie FlamencoArte w śródmieściu Warszawy.
 
Zajęcia w Dziecięcej Akademii FlamencoArte to półtorej godziny raz w tygodniu przeznaczone na taniec flamenco oraz poznawanie języka, odmiennej kultury, obyczajów i tradycji poprzez kreatywne zabawy i ruch. Część językową (30 minut) poprowadzi lektorka języka hiszpańskiego i pomysłowa EkoMama w jednej osobie, która zabierze dzieci w podróż po krajach hiszpańskojęzycznych.
 
Kurs tańca (45/60 minut) poprowadzi tancerka i instruktorka flamenco związana z Akademią FlamencoArte. Zaproponuje choreografię, którą dzieci będą doskonaliły w kolejnych tygodniach, a pod koniec semestru wykonają na uroczystym koncercie. Rodzice mogą uczestniczyć we wspólnej nauce, bądź też odpocząć przy herbacie/prasie w salce gościnnej.
 
Spotkania przeznaczone są dla dzieci w wieku od 5 do 14 lat, z podziałem na grupy wiekowe (5-7, 8-10, 11-14). Zajęcia zaczynają się w sobotnie przedpołudnie i trwają 75 lub 90 minut (75 minut dla grupy 5-7 lat). Semestr w Dziecięcej Akademii rozpocznie się 2 marca, a zakończy uroczystym koncertem w połowie czerwca 2013. Istnieje możliwość dołączenia do grupy po rozpoczęciu semestru w miarę dostępnych miejsc.
 
Zajęcia języka i kultury narodów hiszpańskojęzycznych oraz nauka tańca flamenco to nauka współdziałania w grupie, odpowiedzialności za sukces, wrażliwości na muzykę i odmienną kulturę, a wszystko w połączeniu z ruchem, który jest kwintesencją okresu dziecięcego.
 
O Akademii FlamencoArte:
Akademia FlamencoArte to nowoczesna szkoła tańca flamenco, która zajmuje się promowaniem kultury i obyczajów Hiszpanii oraz edukacją w zakresie wartości płynących z tańca flamenco. Szkoła mieści się przy ul. Śliskiej 3, lok. 190 w Warszawie. 
 
Informacje i zapisy:
www.facebook/AkademiaFlamencoarte
akademia@flamencoarte.pl
tel. 509-436-080
 
Adres Akademii:
Akademia FlamencoArte
Warszawa – Śródmieście
ul. Śliska 3 lok. 190
 
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.
Doładuj
Przeładuj