Kurs „Pies i dziecko – jak zadbać o prawidłową relację”

4 lutego 2012 roku wszystkie mamy, kobiety w ciąży, rodziców, dziadków, położne i nauczycieli zapraszamy na kurs „Pies i dziecko – jak zadbać o prawidłową relację”.

Szkolenie to jest odpowiedzią na liczne pytania rodziców: jak przygotować psa na pojawienie się dziecka w domu, jak wprowadzić noworodka do domu w którym jest pies, jak nie dopuścić do rywalizacji pomiędzy psem a dzieckiem, jak dobrać odpowiedniego psa.

Na te pytania odpowie Pani Katarzyna Bargiełowska – behawiorysta COAPE, trener psów, mama. Poruszony zostanie również temat doboru odpowiedniej rasy psa – potwierdzone zostaną fakty i obalone liczne mity. Lekarz weterynarii Adam Morawecki powie o tym, czy pies może być niebezpieczny dla zdrowia dziecka i jak należy dbać o czworonoga gdy w domu pojawia się noworodek.

Termin: 4 lutego 2012 (sobota) godz.10.00 - 16.30
Miejsce: Hotel Neo, Tarnowskie Góry, woj. śląskie
Koszt kursu: 150 zł


Zapisy przyjmowane są do 28 styczna 2012 roku.
Każdy uczestnik kursu otrzyma imienny certyfikat uczestnictwa.

Formularz zgłoszeniowy »

Redakcja poleca: Jak spłodzić syna? 6 metod planowania płci dziecka
Istnieje kilka sposobów zwiększających szanse na spłodzenie syna. Kochając się w odpowiednim czasie i w konkretnych pozycjach, w których biodra kobiety są uniesione, macie większe szanse na poczęcie chłopca. Dieta i stan zdrowia przed ciążą również mają znaczenie.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Popularne tematy