TVP abc - okładka2
fot. materiały prasowe

Bohaterowie magazynu TVP ABC wracają już w kwietniu

Uwaga! Już jest! Drugi numer nowego edukacyjnego magazynu dla dzieci TVP ABC.
TVP abc - okładka2
fot. materiały prasowe
Tęskniliście za wesołymi zwierzakami-literkami, ciekawymi zagadkami i tajemniczymi labiryntami? Jeśli tak, to mamy dla was dobrą wiadomość. Już 22 kwietnia barwni bohaterowie magazynu TVP ABC znowu zagoszczą w waszych domach.

Kwietniowy magazyn TVP ABC

Co czeka na was w kwietniowym numerze magazynu TVP ABC? Tym razem po świecie łamigłówek i zagadek oprowadzą was literki D, E, F oraz Ę. Flaming odpowiada na łatwe i trudne pytania, a bohaterki waszej ulubionej kreskówki, Pepa i Suzy, otworzą tajny klub. Najmłodsi będą mogli także nauczyć się współpracy w grupie, czytając opowiadanie "Magiczny ogródek".  Jeśli jesteście ciekawi, co będzie się tam działo, koniecznie zajrzyjcie do TVP ABC.
 
Tak jak w każdym numerze, również w kwietniowym magazynie znajdziecie ćwiczenia do nauki języka angielskiego, łamigłówki, a także praktyczne porady i wskazówki dla rodziców.
TVP ABC to wyjątkowy magazyn dla dzieci, uruchamiający wyobraźnię i rozbudzający ciekawość świata.

Drugi numer magazynu TVP abc z naklejkami i zestawem doktora Kichawki do kupienia w kioskach i salonach prasowych 22 kwietnia! Już teraz możesz zobaczyć, co znajdziesz w kwietniowym wydaniu:

Miesięcznik TVP abc polecają: redakcja „Mamo, To Ja” i Babyonline.pl


Nie znasz jeszcze magazynu TVP ABC? Dowiedz się o nim więcej.
Redakcja poleca: Dlaczego warto zachęcać dziecko do kolorowania? 11 powodów [WIDEO]
Kolorowanie to nie tylko zabawa, ale duża korzyść dla rozwoju dziecka. Oto najważniejsze zalety kolorowania - od ćwiczenia rączki po nabieranie pewności siebie!
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy