"Łagodna" cesarka na filmie
fot. Facebook/Pregnant Life

Wstrzymaj oddech! To najlepszy film z cesarskiego cięcia, jaki zobaczysz!

Taki poród wzbudza kontrowersje wśród wielu mam. Czy słusznie? Zobacz niezwykły film z "łagodnej cesarki" i oceń sama. My jesteśmy pod wrażeniem!
Hanna Szczesiak
"Łagodna" cesarka na filmie
fot. Facebook/Pregnant Life
Ten film wyświetlono ponad 380 tys. razy. Zobaczcie i oceńcie sami, czy "łagodna" cesarka naprawdę jest aż tak kontrowersyjna!

Jak wygląda "łagodne" cesarskie cięcie?

Chociaż coraz więcej kobiet decyduje się na "cesarkę na życzenie", dla wielu ciężarnych cesarka jest ostatecznością. Przyszłe mamy, które z powodów medycznych muszą urodzić przez cesarskie cięcie, robią wszystko, aby cesarka jak najbardziej przypominała poród naturalny. Umożliwia im to "łagodna" cesarka, dzięki której dziecko powoli wychodzi z brzucha mamy, bez pomocy lekarza czy położnej.

Zobaczcie film opublikowany na Facebooku:
 
 
Redakcja poleca: Ortopedyczne wskazania do cesarskiego cięcia
Kiedy ortopeda może zalecić poród przez cesarskie cięcie?

"Łagodna" cesarka nie dla każdego

"Żałuję, że nie słyszałam o tym wcześniej, zanim moja córka przyszła na świat przez cesarkę. Miałam ogromną traumę przez to całe doświadczenie" – napisała pod filmem jedna z internautek. "Jeśli nie będę mogła rodzić naturalnie po cesarce, chcę tak rodzić" – napisała inna. Mimo wielu pozytywnych komentarzy jedna z mam przyznała, że chociaż film jest piękny, sama nie zdecydowałaby się rodzić w ten sposób. "Podczas cesarki dostałam ataku cesarki. Musieli mnie trzymać i podawać mi środki uspokajające, nie mogłabym tak" – napisała.

Czy według was "łagodna" cesarka to lepsze rozwiązanie od klasycznego cesarskiego cięcia? Gdybyście musiały rodzić przez cesarskie cięcie, chciałybyście, żeby wasze maluszki przyszły na świat w ten sposób?

Zobacz także: 9 ważnych rzeczy, które musisz wiedzieć o planowanej cesarce

Źródło: Facebook
Oceń artykuł

Ocena 4 na 7 głosy

Zobacz także

Popularne tematy