GRY
 
 

LALI LAJ – piknik muzyczny dla dzieci w Łodzi

25. 08. 2011r. godz. 16:00 IV Letnia Akademia Jazzu - Spotkanie siódme. Bądź członkiem orkiestry LALI LAJ, którą w ramach pikniku muzycznego Wytwórni i Teatru Pinokio poprowadzi Piotr Klimek.

Zbuduj instrument z puszki i butelki. Posłuchaj jakie dźwięki możesz wydobyć ze szkła. Zagraj na grzebieniu. Stań się autorem niepowtarzalnych instrumentów i bądź członkiem niecodziennej orkiestry LALI LAJ, którą w ramach pikniku muzycznego Wytwórni i Teatru Pinokio poprowadzi 25 sierpnia od godz. 16:00 Piotr Klimek.

Po raz pierwszy w historii Letniej Akademii Jazzu wakacyjny cykl łódzkiej Wytwórni zakończy się piknikiem dla najmłodszych. W trakcie tego dnia wszyscy milusińscy poznają dźwięki i melodie wydobywające się nie z instrumentów, ale z różnych przedmiotów dnia codziennego: butelek, gazet, elementów plastikowych, papierowych, drewnianych. Z tych przeróżnych elementów mali muzycy będą budować dziwne i śmieszne instrumenty, by pod koniec dnia stworzyć dziecięcą orkiestrę LALI LAJ i wykonać wspólny utwór na podsumowanie tegorocznej Akademii. Być może to właśnie oni za kilkanaście lat zagoszczą na scenie Wytwórni jako dorosłe już wówczas gwiazdy jednej z kolejnych edycji Letniej Akademii Jazzu?...

Wytwórnia
Toya Studios Sp. z o.o.
ul. Łąkowa 29
90-554 ŁódźRedakcja poleca: Szczepienia ratują życie, a dziecko może je polubić! Przekonuje Wojciech Mikołuszko
Szczepienie może być punktem wyjścia do rozmowy na temat chorób. Dziecko może przestać bać się szczepień i zainteresować się nauką - mówi Wojciech Mikołuszko, dziennikarz i popularyzator nauki.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj