GRY
 
 

Ręcznie szyte lale i jednakowe ubrania dla dzieci i lal od Lalanki

Światowe kroje i polskie wzory, piękne dodatki - witajcie w świecie Lalanki.

lalanka. lalka, lala
fot. lalanka.pl


"Milutka, mięciutka, kochniutka"– krzyczały 6-letnie bliźniaczki jedna przez drugą dodając: "Będę z nią spała i tuliła!"
8-letnia Alicja nie była zafascynowana miękkością lalki. Jej uwagę zwróciło coś zupełnie innego: "Zobaczcie, jaka jest elegancka! Ma czerwone jak jarzębina korale i piękną, miękką sukienkę. Ja też bym taką chciała ...".

Z Lalanką jest to możliwe, ponieważ ta polska firma oferuje nie tylko ręcznie szyte lale z szykownymi dodatkami, ale również daje możliwość zamówienia dziecku takiej samej sukienki, w jaką ubrana jest Lalanka!

Lalanki mieszkają z nami krótko, a już zdążyły rozgościć się w naszym domu na dobre. To niezwykle zabawny widok, gdy każda z córek jedzie na rowerze ze swoją Lalanką.

Lala jest lekarstwem na całe zło: Alicji pomaga odstraszać nocne potwory i zapewnia spokojny sen, Julii przytulenie Lalanki pomogło na stłuczone kolano, a Nel nie rozstaje się z nią podczas samochodowych podróży. Tylko ja muszę pamiętać, by zabrać wszystkie lale, gdy wychodzimy z domu. 

Każdy wie, jak bardzo dzieci lubią lalki. Sklepowe półki aż uginają się od plastikowych lal o nienaturalnych proporcjach ciała, potworów i innych sztucznych "panienek". Mam w sobie głębokie poczucie, że to od nas – rodziców zależy, czym bawi się nasze dziecko. Wiem, że to, co kupuję córkom, kształtuje ich gust, poczucie smaku, dlatego stawiam na estetyczne polskie lalki o wysokiej jakości wykonania. Ich wyjątkowe ubranka, łączą wygodę, nowoczesny styl i subtelne, polskie, często zapomniane wzory ludowe.

Lalanka jest ręcznie szytą bawełnianą lalką o niepospolitej urodzie i wyrazistym charakterze. Dopuszczona jest do użytku dla dzieci od O+, oznaczona CE (jeśli jednak dziewczynka ma więcej niż 3 lata, można rozpuścić zszyte włosy Lalanki i związać dołączonym makiem - specjalnie zaprojektowane pomogą opanować sztukę plecenia warkocza!) Ma 47 centymetrów wzrostu, miękkie, bawełniane ciało, pogodną twarzyczkę, długie włosy i stylowe ubranka. Uszyta jest z naturalnych, polskich surowców, które są antyalergiczne i posiadają atesty i certyfikaty. Lalanka uzyskała atest rękodzieła od fundacji Cepelia. Do kolekcji dołączyli już Polek i Polanka – ręczne szyte lalki, przytulanki. Wkrótce długo oczekiwana ruda Freśka.

Na specjalne życzenie można spersonalizować sukienki dla Lalanki i dziewczynek, haftując na nich wybrane informacje, takie jak imiona dzieci lub/i daty, wtedy prezent staje się podwójnie wartościowy.


Wszystko to znajdziecie na lalanka.pl

Pisz i czytaj, co myślą o Lalankach mamy z forum babyonline
Redakcja poleca: Jak prać i prasować ubranka niemowlaka - film
Sprawdź, jak długo prasować ubranka małego dziecka i w czym najlepiej je prać.

Ocena (6 ocen)

5.8
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Czy twoje dziecko jest gotowe na sporty zimowe?

Czy zima jest taka zła? Przygotujcie się odpowiednio!