lalanka. lalka, lala
fot. lalanka.pl

Ręcznie szyte lale i jednakowe ubrania dla dzieci i lal od Lalanki

Światowe kroje i polskie wzory, piękne dodatki - witajcie w świecie Lalanki.
lalanka. lalka, lala
fot. lalanka.pl


"Milutka, mięciutka, kochniutka"– krzyczały 6-letnie bliźniaczki jedna przez drugą dodając: "Będę z nią spała i tuliła!"
8-letnia Alicja nie była zafascynowana miękkością lalki. Jej uwagę zwróciło coś zupełnie innego: "Zobaczcie, jaka jest elegancka! Ma czerwone jak jarzębina korale i piękną, miękką sukienkę. Ja też bym taką chciała ...".

Z Lalanką jest to możliwe, ponieważ ta polska firma oferuje nie tylko ręcznie szyte lale z szykownymi dodatkami, ale również daje możliwość zamówienia dziecku takiej samej sukienki, w jaką ubrana jest Lalanka!

Lalanki mieszkają z nami krótko, a już zdążyły rozgościć się w naszym domu na dobre. To niezwykle zabawny widok, gdy każda z córek jedzie na rowerze ze swoją Lalanką.

Lala jest lekarstwem na całe zło: Alicji pomaga odstraszać nocne potwory i zapewnia spokojny sen, Julii przytulenie Lalanki pomogło na stłuczone kolano, a Nel nie rozstaje się z nią podczas samochodowych podróży. Tylko ja muszę pamiętać, by zabrać wszystkie lale, gdy wychodzimy z domu. 

Każdy wie, jak bardzo dzieci lubią lalki. Sklepowe półki aż uginają się od plastikowych lal o nienaturalnych proporcjach ciała, potworów i innych sztucznych "panienek". Mam w sobie głębokie poczucie, że to od nas – rodziców zależy, czym bawi się nasze dziecko. Wiem, że to, co kupuję córkom, kształtuje ich gust, poczucie smaku, dlatego stawiam na estetyczne polskie lalki o wysokiej jakości wykonania. Ich wyjątkowe ubranka, łączą wygodę, nowoczesny styl i subtelne, polskie, często zapomniane wzory ludowe.

Lalanka jest ręcznie szytą bawełnianą lalką o niepospolitej urodzie i wyrazistym charakterze. Dopuszczona jest do użytku dla dzieci od O+, oznaczona CE (jeśli jednak dziewczynka ma więcej niż 3 lata, można rozpuścić zszyte włosy Lalanki i związać dołączonym makiem - specjalnie zaprojektowane pomogą opanować sztukę plecenia warkocza!) Ma 47 centymetrów wzrostu, miękkie, bawełniane ciało, pogodną twarzyczkę, długie włosy i stylowe ubranka. Uszyta jest z naturalnych, polskich surowców, które są antyalergiczne i posiadają atesty i certyfikaty. Lalanka uzyskała atest rękodzieła od fundacji Cepelia. Do kolekcji dołączyli już Polek i Polanka – ręczne szyte lalki, przytulanki. Wkrótce długo oczekiwana ruda Freśka.

Na specjalne życzenie można spersonalizować sukienki dla Lalanki i dziewczynek, haftując na nich wybrane informacje, takie jak imiona dzieci lub/i daty, wtedy prezent staje się podwójnie wartościowy.


Wszystko to znajdziecie na lalanka.pl

Pisz i czytaj, co myślą o Lalankach mamy z forum babyonline
Redakcja poleca: Najlepsze ubranka dla niemowląt - film
Jak wybierać ubranka dla dzieci? W czym powinno spać niemowlę i w jaki sposób prawidłowo ubierać dziecko? Radzi nasz ekspert.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 6 głosy

Zobacz także

Popularne tematy