Lara Gessler o smoczku Neny
fot. Instagram

Gessler nie chce dawać Nenie smoczka... poza jedną KRYTYCZNĄ sytuacją!

Lara Gessler wrzuciła do sieci słodkie zdjęcie małej Neny. Jak twierdzi mama, to jedyne zdjęcie dziewczynki ze smoczkiem! Gessler wyjawiła fanom, że tylko w krytycznej sytuacji zdecydowałaby się na powtórne podanie córce smoczka.
Magdalena Drab
Lara Gessler o smoczku Neny
fot. Instagram
Lara Gessler ma własną wizję macierzyństwa, która nie zawsze spotyka się ze zrozumieniem internautów. Zabrała już dziewczynkę w daleką podróż, a wcześniej zdradziła, dlaczego wybrała poród bez żadnego znieczulenia. Teraz przyszła kolej na smoczek - ten kontrowersyjny temat Lara podsumowała kilkoma zdaniami. Dlaczego mała Nena nie będzie używać smoczka?

Lara Gessler nie daje córce smoczka

Smoczek: hot or not? To jedno z pytań od fanów, na jakie Lara Gessler odpowiadała na Instagramie. Okazuje się, że młoda mama nie popiera podawania dzieciom smoczków, ale ostateczny wybór zostawiła córce. Urocze zdjęcie Neny Gessler opatrzyła kilkoma zdaniami wyjaśnienia: 

„To jest JEDYNE zdjęcie małej ze smoczkiem. Zakładałam, że mała sama zdecyduje czy potrzebuje (tuż po zjedzeniu będzie miała potrzebę ssania czy nie). Okazało się, że potrzeba jest, ale smoczek zupełnie nie smakuje. (...) Nie lubi. Woli sobie polizać rączkę (nie kciuk)”.

córka Gessler ze smoczkiem
Dziewczynce smoczek się nie spodobał, co mama chyba przyjęła z ulgą. Szybko jednak zaznaczyła, że podałaby Nenie smoczek tylko w jednej, awaryjnej, sytuacji. 

„Gdyby miała mocną potrzebę, a wiedziałabym, że jest wyprzytulana i najedzona, a stresuje ją np. podróż, to myślę, że podawałabym go w krytycznych momentach, dla jej komfortu”.
 


Zobacz też:
Redakcja poleca: SIDS, czyli zespół nagłej śmierci łóżeczkowej u niemowląt: jak zapobiegać?
SIDS to zespół nagłej śmierci łóżeczkowej, który dotyka niemowląt. Dzieci są pozornie zdrowe, ale pewnego dnia nie budzą się już ze snu. Jednak rodzice nie są bez szans! Można zmniejszyć ryzyko SIDS i skutecznie zapobiegać nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt. Sprawdź, co to za choroba, i które dzieci są szczególnie zagrożone SIDS.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy