Lara Gessler o smoczku Neny
fot. Instagram

Gessler nie chce dawać Nenie smoczka... poza jedną KRYTYCZNĄ sytuacją!

Lara Gessler wrzuciła do sieci słodkie zdjęcie małej Neny. Jak twierdzi mama, to jedyne zdjęcie dziewczynki ze smoczkiem! Gessler wyjawiła fanom, że tylko w krytycznej sytuacji zdecydowałaby się na powtórne podanie córce smoczka.
Magdalena Drab
Lara Gessler o smoczku Neny
fot. Instagram
Lara Gessler ma własną wizję macierzyństwa, która nie zawsze spotyka się ze zrozumieniem internautów. Zabrała już dziewczynkę w daleką podróż, a wcześniej zdradziła, dlaczego wybrała poród bez żadnego znieczulenia. Teraz przyszła kolej na smoczek - ten kontrowersyjny temat Lara podsumowała kilkoma zdaniami. Dlaczego mała Nena nie będzie używać smoczka?

Lara Gessler nie daje córce smoczka

Smoczek: hot or not? To jedno z pytań od fanów, na jakie Lara Gessler odpowiadała na Instagramie. Okazuje się, że młoda mama nie popiera podawania dzieciom smoczków, ale ostateczny wybór zostawiła córce. Urocze zdjęcie Neny Gessler opatrzyła kilkoma zdaniami wyjaśnienia: 

„To jest JEDYNE zdjęcie małej ze smoczkiem. Zakładałam, że mała sama zdecyduje czy potrzebuje (tuż po zjedzeniu będzie miała potrzebę ssania czy nie). Okazało się, że potrzeba jest, ale smoczek zupełnie nie smakuje. (...) Nie lubi. Woli sobie polizać rączkę (nie kciuk)”.

córka Gessler ze smoczkiem
Dziewczynce smoczek się nie spodobał, co mama chyba przyjęła z ulgą. Szybko jednak zaznaczyła, że podałaby Nenie smoczek tylko w jednej, awaryjnej, sytuacji. 

„Gdyby miała mocną potrzebę, a wiedziałabym, że jest wyprzytulana i najedzona, a stresuje ją np. podróż, to myślę, że podawałabym go w krytycznych momentach, dla jej komfortu”.
 


Zobacz też:
Redakcja poleca: Symptomy przemocy wobec dziecka: czy zmiana zachowania to sygnał, że dziecko jest ofiarą przemocy? [WIDEO]
Symptomy przemocy wobec dziecka nie zawsze łatwo zauważyć. Ale jeżeli pogodny maluch nagle staje się smutny i niechętnie nawiązuje kontakt, to może być sygnał, że doświadcza przemocy – mówi socjolog Renata Szredzińska z Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Zobacz film, w którym ekspert daje wskazówki, po czym poznać objawy stosowania przemocy wobec dziecka.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy