Lara Gessler karmi piersią
fot. Instagram/lara_gessler

Lara Gessler pokazała, jak karmi córkę piersią w restauracji!

Lara Gessler opublikowała zdjęcie, na którym widać, jak karmi córeczkę piersią w restauracji. Ta intymna fotografia, na której przepięknie została przedstawiona bliskość matki z dzieckiem, oczarowała wiele mam.
Joanna  Biegaj
Lara Gessler karmi piersią
fot. Instagram/lara_gessler
Lara Gessler od prawie roku sprawdza się w roli mamy. Córka restauratorki Magdy Gessler dzieli się z fanami swoimi spostrzeżeniami na temat macierzyństwa. Często publikuje też wspólne zdjęcia z małą Neną. Teraz za pośrednictwem Instagrama pokazała intymny kadr wykonany w Barcelonie.

Intymne zdjęcie Lary Gessler

Lara Gessler pochwaliła się na Instagramie tym, jak wygląda jej „hiszpańskie śniadanie” w restauracji w Barcelonie. Zdjęcie wykonał jej mąż – Piotr Szeląg. Celebrytka fotografię skomentowała słowami: „Rodzinne śniadanie oczami Taty”.
 

Zachwyt innych mam

Internauci zareagowali bardzo pozytywnie na zdjęcie Lary Gessler z małą Neną. Tyczy się to nawet tych osób, które nie są zwolennikami karmienia piersią w miejscach publicznych. 

„Nie lubię zdjęć karmiących pań, ale to zdjęcie jest piękne! Delikatne i subtelne, naturalne. Piotr świetnie łapie obiektywem chwile”;
„Piękny czas bliskości mamy z dzieckiem”;
„To zdjęcie jest tak piękne, że w życiu chyba nie widziałam takiej kwintesencji i magii karmienia piersią”.

Internautki dzieliły się też swoimi historiami związanymi z karmieniem piersią:
„Ja strasznie się bałam karmić piersią w miejscu publicznym, bałam się reakcji ludzi. Na szczęście mi to przeszło i kiedy tylko synek jest głodny – wtedy bez wahania to robię”;
„Ja też karmię prawie 2 lata i bardzo rozczula mnie taki widok”.

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Jak nie krzyczeć na dziecko – jak przestać krzyczeć? Jak krzyk wpływa na dziecko? [WIDEO]
Jeśli zastanawiasz się, jak nie krzyczeć na dziecko, najważniejszy krok do sukcesu masz już za sobą. Krzyczenie na dziecko przynosi bowiem fatalne skutki i wyrabia w maluchu nawyk rozwiązywania problemów podniesionym głosem. A to nie jest dobry kapitał na przyszłość. Psycholog wyjaśnia, czy można krzyczeć na dziecko, i jak przestać to robić.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy