Lara na wakacjach
fot. Instagram/piotr.szeląg

Lara Gessler poleciała na egzotyczne wakacje z malutkim dzieckiem. MIMO PANDEMII!

Lara Gessler poleciała na egzotyczne wakacje z malutką córeczką. Zrobiła to mimo panującej na świecie pandemii koronawirusa.
Joanna  Biegaj
Lara na wakacjach
fot. Instagram/piotr.szeląg
Mała Nena była już na swojej pierwszej wycieczce w Tatrach. Teraz rodzice zabrali ją w następną podróż – znacznie dalszą. Zaradność i odwaga Lary jest godna podziwu, jednak niepokój budzi fakt, że młoda mama zabiera dziecko w daleką i egzotyczną podróż w czasie drugiej fali pandemii koronawirusa.

Egzotyczna podróż

Lara wraz z Piotrem i dzieckiem udali się na Wyspy Kanaryjskie. Wiemy już z jej instagramowych relacji, że miejsce jest bardzo malownicze, są tam palmy, morze i z pewnością jest bardzo ciepło. Cała rodzina odpoczywa w szalenie komfortowych warunkach. 

Mała Nena śpi przy basenie

Córeczka Lary Gessler smacznie śpi sobie w wózku na tle palm i basenu. Jej drzemkę może tylko lekko zakłócać wiejący wiatr, który na zdjęciu możemy zauważyć poprzez delikatnie falujące liście palm. 

Instagram/lara_gessler
Jak widać Nena odpoczywa także w pościeli w orientalne wzory. Z pewnością ma piękne sny! 

Instagram/lara_gessler

Uczta rodziców

Rodzice Neny nie szczędzą sobie przyjemności! Rozpieszczają swoje zmysły na różne sposoby - pięknymi widokami, ale także... wspaniałym jedzeniem! 

Instagram/lara_gessler

Źródło: Instagram
 
Zobacz także: 
Redakcja poleca: Dzieci mówią o wakacjach - film
Za co dzieci lubią wakacje i co można robić latem - zapytaliśmy maluchy na gdańskich ulicach.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy