Lara Gessler usypia córkę suszarką
fot. Instagram

Lara Gessler BŁYSKAWICZNIE usypia córkę. Znasz ten sposób?

Lara Gessler zdążyła już poznać typowe problemy rodziców noworodków i niemowląt. Restauratorka zdradziła dość dziwny sposób na usypianie małej Neny. Czyżby dziewczynka mocno dawała rodzicom w kość i nie spała po nocach?
Magdalena Drab
Lara Gessler usypia córkę suszarką
fot. Instagram
Lara Gessler urodziła Nenę zaledwie półtora miesiąca temu, ale już najwyraźniej wie, jak trudno uśpić niemowlę. Na szczęście razem ze swoim partnerem Lara znalazła wreszcie sposób na zapewnienie córeczce spokojnego i długiego snu. Większość rodziców go próbowała!

Lara Gessler usypia córkę białym szumem

Lara Gessler ma sposób na usypianie niespełna dwumiesięcznej córeczki. Choć ta metoda usypiania dziecka może wydawać się nietypowa, to wielu rodziców nie wyobraża sobie bez niej rodzicielstwa. Zwłaszcza w pierwszych miesiącach życia maluszka! Lara Gessler pokazała zdjęcie małej Neny, która usnęła przy... suszarce do włosów. Można się tylko domyślać, że suszarka była włączona, a jednostajny biały szum uśpił niemowlę

córka Lary Gessler
Córeczka Lary Gessler sprawia wrażenie bardzo spokojnej, ale może to tylko pozory i naprawdę bez suszarki jej rodzicom trudno się obejść?
 


Zobacz też:
Redakcja poleca: Teatrzyk cieni
Nie masz pomysłu na zabawę z dzieckiem wieczorową porą? Podpowiadamy! Zobacz, co mogą zrobić ludzkie dłonie.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy