Lara Gessler w ciąży!
fot. instagram Lary Gessler

Lara Gessler w ciąży! Zdjęcie córki znanej restauratorki nie pozostawia złudzeń!

Córka Magdy Gessler, Lara, podzieliła się ze światem zdjęciem, które nie pozostawia wątpliwości! Lara pokazała na nim brzuszek, który zdradza, że jest już w zaawansowanej ciąży. Znajomi i fani dziewczyny są w szoku!
Katarzyna Gałązkiewicz
Lara Gessler w ciąży!
fot. instagram Lary Gessler
Radosną nowinę przekazała dziś z rana swoim fanom Lara Gessler! Córka znanej restauratorki za pośrednictwem Instagrama pochwaliła się ciążowym brzuszkiem. Fani miłośniczki gotowania nie ukrywają zdumienia, ponieważ na jej Instagramie nie było żadnych wskazówek, które mogłyby sugerować błogosławiony stan. Lara postanowiła zrobić im niespodziankę!

Lara Gessler w ciąży

Lara Gessler długo ukrywała brzuszek, teraz jednak zdecydowała się  pochwalić światu radosną nowiną. W krótkich słowach skomentowała swoje sielskie zdjęcie: 

Wiosna
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wiosna 🦋🌿🕊😌 #wiosna #breatheinbreatheout #love #wieś #blue #spring Foto @piotr.szelag 🦦

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)


Pod postem posypały się serduszka i gratulacje od fanów. Przyszłej mamie pogratulowały też Anna Lewandowska i Maja Bohosiewicz. Nie wiadomo jeszcze, w którym miesiącu ciąży jest Lara Gessler. Ojcem dziecka jest Piotr Szeląg, prawnik z Warszawy, z którym po raz pierwszy pokazała się publicznie w ubiegłym roku. Cóż, nie da się ukryć, że wiosną wszystko budzi się do życia! To będzie pierwsze dziecko Lary. Redakcja przyszłej mamie życzy dużo zdrowia, a przyszłej babci, Magdzie Gessler, składa najserdeczniejsze gratulacje!

Zobacz także:
Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy