Lara Gessler o ubrankach dla dziecka
fot. Instagram/lara_gessler

Lara Gessler większość ubrań dla dziecka ma „z drugiej ręki”

Lara Gessler, choć mogłaby kupować swojej córeczce drogie ubrania, nie robi tego. Młoda mama stawia na rzeczy z drugiego obiegu.
Joanna  Biegaj
Lara Gessler o ubrankach dla dziecka
fot. Instagram/lara_gessler
W ostatnim czasie obserwujemy trend na kupowanie używanych ubrań. W ten sposób można nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale przede wszystkim zrobić coś dobrego dla naszej planety, chroniąc środowisko. Choć wydaje się to zaskakujące, to w taki sposób działa także córka Magdy Gessler. 

Ubranka z drugiej ręki

Lara Gessler została zapytana przez fanów, czy zdarza jej się kupować używane ubranka lub vintage. Odpowiedź restauratorki bardzo zaskoczyła! Choć córka Magdy Gessler z pewnością mogłaby wydawać krocie na ubranka dla dziecka, kupując rzeczy bardzo dobrych marek, woli ubierać małą Nenę w rzeczy, które kiedyś służyły już innemu dziecku.

„W ostatnich miesiącach większość naszych rzeczy jest z drugiej ręki” – odpowiedziała Lara Gessler. Również Olga Frycz stawia na rzeczy z second-handów, a ubranka po starszej córce będzie nosiła jej młodsza córeczka.

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Lampion z dyni: jak go zrobić krok po kroku? [WIDEO]
Lampion z dyni to jedna z tradycji na Halloween. Gotowy lampion może zdobić dom przez całą jesień, a nie tylko w święto duchów. Podpowiadamy, jak go zrobić w kilku prostych krokach (i co zrobić, żeby przetrwał dłużej!). Jego wykonanie naprawdę nie jest trudne!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy