Ania Lewandowska, Klara Lewandowska, wózek Laury Lewandowskiej
fot. Instagram

Laura Lewandowska w pięknym wózku w kwiaty: to luksusowa gondola (i wcale nie droga!)

Klara Lewandowska wozi siostrę w wózku podobnym do tego, którym sama jeździła jako niemowlę. To piękna gondola idealna na wiosenne spacery – w kolorowe kwiaty, elegancka i wygodna. I wcale nie musisz płacić za nią kosmicznej sumy.
Magdalena Drab
Ania Lewandowska, Klara Lewandowska, wózek Laury Lewandowskiej
fot. Instagram
Ania Lewandowska pokazała na Instastories, jak Klara prowadzi wózek z małą Laurą. Ten model gondoli to prawdopodobnie ten sam wózek, którym wcześniej Ania woziła starszą córkę. Na filmie widać budkę w kwiatowy wzór i czarną rączkę z pozłacanym stelażem.

Wózek Laury Lewandowskiej: jaki to model?

Ania Lewandowska wybrała dla córek bardzo kobiecy, stylowy wózek niemieckiej marki Cybex. Ten konkretny model to Cybex Spring Blossom, który łączy praktyczny design z nowoczesnością i elegancją. Laura jeździ w luksusowym wózku z kwiatową, jasną budką i pozłacaną ramą, ale dostępna jest również wersja z budką w ciemnym kolorze oraz czarnym lub z chromowanym stelażem. Czarny wózek Cybex Ani Lewandowskiej zaprojektował Jeremy Scott, dyrektor domu mody Moschino, i pewnie dlatego to dość spory wydatek, bo nowy model 3w1 ze spacerówką i fotelikiem samochodowym Cloud Z i-Size to koszt ok. 8-10 tys. zł. Za wózek głęboki bez dodatków trzeba zapłacić ok. 5,5 tys. zł, ale sama gondola kosztuje niewiele ponad 2 tys. zł (i będzie pasować do starszych wersji stelaża od wózków Cybex Priam!). 
 

Inne gondole Cybex można kupić w jeszcze niższych cenach, ta np. wygląda równie stylowo co wózek Ani Lewandowskiej:

Gondola Cybex Balios S Black Ferrari

gondola cybex black ferrari

A tę gondolę Cybex kupisz za mniej niż 400 zł!

Gondola Cybex M do wózka Balios M Iris M-Air


gondola cybex balios


Warto też sprawdzić inne wózki z oferty Cybex – są solidne, wytrzymałe, lekkie i wygodne w prowadzeniu – idealne do miasta. I trudno oderwać od nich wzrok! Niektóre modele można kupić w promocji.
Redakcja poleca: SIDS, czyli zespół nagłej śmierci łóżeczkowej u niemowląt: jak zapobiegać?
SIDS to zespół nagłej śmierci łóżeczkowej, który dotyka niemowląt. Dzieci są pozornie zdrowe, ale pewnego dnia nie budzą się już ze snu. Jednak rodzice nie są bez szans! Można zmniejszyć ryzyko SIDS i skutecznie zapobiegać nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt. Sprawdź, co to za choroba, i które dzieci są szczególnie zagrożone SIDS.

Ania Lewandowska z córkami na spacerze

Ania Lewandowska chętnie pokazuje, jak spędza czas z rodziną, a odkąd na świat przyszła jej młodsza córka Laura, na Instagramie przybywa uroczych zdjęć obu dziewczynek. Fani mogli już zobaczyć wyprawkę Laury Lewandowskiej, w tym praktyczny kosz Mojżesza i wygodne gniazdko dla noworodka. Teraz na spacerze z córkami Ania pochwaliła się wózkiem Laury i chociaż to towar z górnej półki cenowej, warto się zainspirować podczas zakupów dla dziecka.

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 6 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy