GRY
 
 

Laureaci konkursów Placówka Oświatowa Roku 2013 i Firma Szkoleniowa Roku 2013

Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej ogłosiło zwycięzców konkursu Placówka Oświatowa Roku 2013 w sześciu kategoriach: Przedszkole Roku 2013, Szkoła Podstawowa Roku 2013, Gimnazjum Roku 2013, Liceum Roku 2013, Technikum Roku 2013, Uczelnia Roku 2013 oraz konkursu Firma Szkoleniowa Roku 2013.

cbck, logo
fot. cbck
Podczas uroczystego spotkania, czterdziestu dziewięciu placówkom edukacyjnym z całej Polski wręczono trzy rodzaje certyfikatów: srebrny - instytucjom nagradzanym drugi rok z rzędu oraz miedziany – placówkom, które znalazły się w gronie laureatów po raz pierwszy. Najwyższe wyróżnienie - certyfikat platynowy – otrzymała Społeczna Akademia Nauk z Łodzi.
 
Konkurs miał na celu nagrodzenie instytucji edukacyjnych, które spełniają najwyższe standardy w zakresie oferowanych programów nauczania i opieki, realizowanych w atmosferze przyjaznej i otwartej na potrzeby podopiecznych, uczniów i studentów. 
 
Placówki oświatowe i firmy szkoleniowe nominowane do tytułu zostały zweryfikowane i ocenione przez niezależną Kapitułę Konkursu z uwzględnieniem takich aspektów ich działalności, jak: jakość kształcenia – mierzalna wynikami uczniów i absolwentów, bogactwo i różnorodność oferty programowej, doświadczenie i kompetencje kadry dydaktycznej, poziom merytoryczny i dydaktyczny realizowanych autorskich programów edukacyjnych, prestiż oraz dynamika rozwoju, warunki i wyposażenie placówki sprzyjające nauce i opiece, oraz adekwatność oferty edukacyjnej do potrzeb rynku pracy.
 
Organizatorem konkursu jest Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej, instytucja wspierająca podmioty edukacyjne i gospodarcze w rozwoju, poprzez promocję ich działań na rynku ogólnopolskim. Szczegóły na www.certyfikacjakrajowa.org.pl
Lista laureatów konkursu Placówka Oświatowa Roku 2013:
 
PRZEDSZKOLE ROKU 2013:
 
Certyfikat miedziany:
PRYWATNE PRZEDSZKOLE ESTETYCZNE w Poznaniu
Przedszkole „Słoneczna szóstka” z oddziałami zamiejscowymi - Śrem
Przedszkole Niepubliczne POCIECHA - Pszczyna
Przedszkole Niepubliczne KRAINA UŚMIECHU - Rzeszów
PRZEDSZKOLE NR 4 - Oleśnica
 
Certyfikat srebrny:
Niepubliczne Przedszkole KANGUREK w Toruniu
Niepubliczne Przedszkole SAKOLANDIA - Nasielsk
 
SZKOŁA PODSTAWOWA ROKU 2013:
 
Certyfikat miedziany:
TOWARZYSTWO EDUKACYJNE „VIZJA” Sp. z o.o. - Warszawa
PRZYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA MAGDALENA JAKUBIAK – PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
SZKOŁA PODSTAWOWA DIALOGU KULTUR ETZ CHAIM - Wrocław
 
GIMANZJUM ROKU 2013:
Certyfikat miedziany:
 
I PRYWATNE GIMANZJUM - BIAŁOGARD
NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM SIÓDEMKA - Białobrzegi
 
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...
Doładuj
Przeładuj