GRY
 
 

ŁAZIENKOWSKIE GRY TERENOWE

10 i 24. 07. 2011r. o godz. 11:00 Ośrodek Edukacji Muzealnej Łazienek Królewskich zaprasza na kreatywne wakacje!

wydarzenia
fot. Łazienki Królewskie w Warszawie
W ramach projektu Wakacyjne Łazienki zapraszamy na łazienkowskie gry terenowe. 10 i 24 lipca o godz. 11:00 spotykamy się pod Starą Kordegardą, na czas wakacji zmienioną w Stację Kordegarda, z której ruszamy w pełną tajemnic i zagadek podróż po Ogrodzie łazienkowskim!

Do wyboru dwa warianty gier dostosowane do wieku dzieci:

Płynie wodą – (dla dzieci w wieku 5-9lat) Łazienki od XVII w. były miejscem, któremu patronowali olimpijscy bogowie. W centralnej sali Łaźni marszałka Lubomirskiego znajdowała się nawet grota z fontanną. Twoim zadaniem będzie odnalezienie tajemnic ujęć wodnych na terenie Łazienek Królewskich!

Rusz głową
(dla dzieci w wieku 10-13lat) – W XVIII wieku Stanisław August na terenie swojej letniej rezydencji stawiał pomniki sławnym Polakom. Ideę tę kontynuowano przez stulecia. Jeżeli chcesz poznać zaklęte w kamień postaci bohaterów, ta gra z pewnością jest dla Ciebie. Twoim zadaniem jest ruszyć głową... nie tylko własną.

 
Zapisy (najpóźniej do 10.07): warsztaty@lazienki-krolewskie.pl
Cena biletu: 10zł/os
tel. 22 50 60 102

Więcej informacji »


 
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj