GRY
 
 

ŁAZIENKOWSKIE GRY TERENOWE

11.09.2011r., godz. 11:00 Ośrodek Edukacji Muzealnej zaprasza na ostatnie słoneczne weekendy do Łazienek Królewskich.

wydarzenia
fot. Łazienki Królewskie w Warszawie
Startuj z nami w niezwykłą podróż odkrywającą tajemnice Łazienek Królewskich!

ŁAZIENKOWSKIE  GRY TERENOWE
Ośrodek Edukacji Muzealnej Łazienek Królewskich zaprasza na Łazienkowskie gry terenowe. Ze względu na duże zainteresowanie naszą ofertą gier przedłużamy odkrywanie tajemnic łazienkowskich przez kolejne 2 niedziele września! Zapraszamy wszystkich poszukiwaczy przygód 11.09 o godz. 11:00. Spotykamy się pod Starą Kordegardą, z której ruszamy w pełną tajemnic i zagadek podróż po Ogrodzie łazienkowskim!

11.09  ruszamy w zegarową podróż w czasie:
* Mija Czas – Zegar to precyzja działania i przemyślana logicznie struktura. Z tego powodu król Stanisław August bardzo sobie cenił mechanizm czasomierza. Ponadto Król pasjonował się zegarami i zebrał ich pokaźną kolekcję, którą można podziwiać w Łazienkach. Ile zegarów znajduje się w królewskich komnatach? Jak działa zegar słoneczny? Jak szybko ruszają się wskazówki czasomierzy? Jeżeli i Ty masz ścisły umysł, zapraszamy Cię do gry w tropienie zagadek czasu!
 
Tik... Tak... Tik.. Tak.. Nawet się nie spodziewasz jak szybko minie nam czas!

Cena biletu: 10zł/os
Więcej informacji: 22 50 60 102

więcej »


 
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj