GRY
 
 

Lekarze mówili, że nie przeżyją. Zobacz, jak dziś wyglądają te maluszki!

Te dwa maleństwa przyszły na świat w 23. tygodniu ciąży. Lekarze nie dawali im szans na przeżycie, jednak dzięki ogromnej woli walki, świętują 1. urodziny!

Bliźnięta, które przyszły na świat w 23. tygodniu ciąży, świętują 1. urodziny
fot. Facebook/journeytominimoore
Cadence i Jaxson przyszli na świat w 23. tygodniu ciąży przez cesarskie cięcie. Ich rodzice, Jourdan i Matt, adoptowali maluszki, gdy były jeszcze zarodkami. Przez swoją chorobę Jourdan nie byłaby w stanie donosić ciąży, dlatego para zdecydowała się wynająć surogatkę.

Gdy bliźniaki przyszły na świat, były tak małe, że nie mogły nawet otworzyć oczu. Dopiero 2 tygodnie po narodzinach otworzyły oczka po raz pierwszy. Ze względu na ich stan, lekarze sugerowali rodzicom, żeby zdecydowali się oddać maluszki do hospicjum. Rodzice nie zdecydowali się na ten krok. Postanowili, że będą walczyć o życie swoich dzieci.

Rodzice po raz pierwszy wzięli maluchy na ręce, gdy miały 8 dni. Mama była z nimi przez cały czas, w ciągu dnia i nocą. Do domu jeździła raz na 3 miesiące. "Jako adopcyjna mama, nie miałam szansy nosić ich pod sercem. Każdego dnia poświęcałam każdemu z nich 5 godzin na kontakt skóra do skóry. Chciałam w ten sposób jak najszybciej nawiązać z nimi więź" – tłumaczy Jourdan.

Podziwiamy rodziców za ich wolę walki i ogromną wiarę. Zobaczcie, jak teraz wyglądają Cadence i Jaxson!


fot. Facebook/journeytominimoore


fot. Facebook/journeytominimoore


fot. Facebook/journeytominimoore


fot. Facebook/journeytominimoore


Drogę, jaką przeszły maluszki, możecie śledzić na ich profilu na Facebooku.

Czytaj także: Taka ciąża zdarza się raz na milion!

źródło: thesun.co.uk
Redakcja poleca: „Mama uzdrawia wcześniaka!” – mówi ekspertka ze Szpitala Medicover [WIDEO]
Dzięki czułości mamy i taty wcześniak rozwija się lepiej, szybciej przybiera na wadze i szybciej może wyjść ze szpitala. To fakty poparte badaniami! – mówi dr Marta Balicka.
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Zainspiruj się najnowszymi trendami