7-latka z bólem głowy zmarła
fot. Facebook

Lekarze odesłali ją do domu z bólem głowy. Dziewczynka zmarła

7-letnia dziewczynka nagle zaczęła skarżyć się na olbrzymi ból głowy. Dolegliwości były tak silne, że dziecko wymiotowało. Niestety, lekarze stwierdzili jedynie migrenę i odesłali małą Theię do domu. Dziewczynka zmarła następnego dnia.
Magdalena Drab
7-latka z bólem głowy zmarła
fot. Facebook
Siedmioletnia Theia McKie z Dumfries w Szkocji zmarła w środę. Wcześniej przez kilka godzin wymiotowała i krzyczała z bólu, gdy patrzyła w światło.

Dziewczynkę odesłano ze szpitala do domu

W poniedziałek 15 listopada 7-letnia Theia została zawieziona do szpitala przez rodziców, którzy martwili się jej stanem zdrowia. Lekarze nie stwierdzili jednak u dziecka żadnych poważnych schorzeń, zdiagnozowali jedynie silną migrenę. Dziewczynka wróciła do domu. Jednak jej rodzice, Tracey i Ainsley McKie, nie byli zadowoleni z diagnozy lekarzy, tym bardziej że samopoczucie Thei się nie poprawiało. Wręcz przeciwnie – było coraz gorzej.

Mała Theia zmarła następnego dnia. Sekcja zwłok nie została jeszcze przeprowadzona, a rodzina nikogo nie wini za śmierć dziecka. Zdruzgotani rodzice mają nadzieję, że poznają odpowiedź na pytanie, co stało się z ich dzieckiem.

Mama dziewczynki opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie swojej córki i napisała: „Po prostu nie mamy słów. Dzisiaj nasza miła, zabawna, inteligentna, piękna księżniczka została zabrana zdecydowanie za wcześnie. (...) 7 lat z tobą to zdecydowanie za mało dla mamusi i tatusia”.

 
Pamiętaj, że bólu głowy u dziecka nie wolno ignorować. Najczęstsze przyczyny takich dolegliwości to:
Źródło: mirror.co.uk

Zobacz też:
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy