Leo Mesii znowu będzie tatą
fot. Instagram

Leo Messi będzie miał trzecie dziecko!

Rodzina słynnego piłkarza znowu się powiększy! Od wielu lat partnerka, a od niedawna żona Leo Messiego jest w trzeciej ciąży! Ciekawe jesteście, czy będzie syn czy córeczka?
Katarzyna Imiołek
Leo Mesii znowu będzie tatą
fot. Instagram
Jeden z najlepszych piłkarzy w historii, Leo Messi, i jego żona Antonella Roccuzzo są już rodzicami dwójki dzieci – pięcioletniego Thiago oraz dwuletniego Mateo. Teraz żona Messiego pochwaliła się kolejną bardzo dobrą wiadomością: jest w ciąży! To będzie trzecie dziecko Leo Messiego. Witamy gwiazdora w gronie wielodzietnych! 

Skąd wiadomo o ciąży żony Messiego?

Jak para poinformowała fanów? W wyjątkowy sposób. Na Instagramie Antonella dodała wzruszające zdjęcie, na którym pozuje wraz z mężem i dziećmi, które trzymają ręce na jej lekko zaokrąglonym już brzuszku. Napisała pod fotografią „5 osób w rodzinie”. 
Redakcja poleca: To najlepsze, co ojciec może dać córce [WIDEO]
Co najcenniejszego tata może ofiarować córeczce? Miłość? Ale jak ją okazać? Czas? No to... właściwie ile? Coach Grzegorz Pawłowski podpowiada!

Znają się od dziecka, kochają niewiele krócej

Leo Messi i Antonella Roccuzzo znają się, odkąd mieli po 9 lat. Choć piłkarz twierdzi, że niemal od zawsze podkochiwał się w koleżance, to parą zostali dopiero w 2007 roku. Od tego czasu stanowią wspaniałą rodzinę, którą scementowały narodziny dwójki chłopców. Teraz wszyscy czekamy na kolejnego małego Messiego. Ciekawe, czy do rodziny wreszcie dołączy dziewczynka? 


 

Ocena (3 oceny)

4.3
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Jak dbać o noworodka?

Ciążowe zakupy