Leo Mesii znowu będzie tatą
fot. Instagram

Leo Messi będzie miał trzecie dziecko!

Rodzina słynnego piłkarza znowu się powiększy! Od wielu lat partnerka, a od niedawna żona Leo Messiego jest w trzeciej ciąży! Ciekawe jesteście, czy będzie syn czy córeczka?
Katarzyna Imiołek
Leo Mesii znowu będzie tatą
fot. Instagram
Jeden z najlepszych piłkarzy w historii, Leo Messi, i jego żona Antonella Roccuzzo są już rodzicami dwójki dzieci – pięcioletniego Thiago oraz dwuletniego Mateo. Teraz żona Messiego pochwaliła się kolejną bardzo dobrą wiadomością: jest w ciąży! To będzie trzecie dziecko Leo Messiego. Witamy gwiazdora w gronie wielodzietnych! 

Skąd wiadomo o ciąży żony Messiego?

Jak para poinformowała fanów? W wyjątkowy sposób. Na Instagramie Antonella dodała wzruszające zdjęcie, na którym pozuje wraz z mężem i dziećmi, które trzymają ręce na jej lekko zaokrąglonym już brzuszku. Napisała pod fotografią „5 osób w rodzinie”. 
Redakcja poleca: To najlepsze, co ojciec może dać córce [WIDEO]
Co najcenniejszego tata może ofiarować córeczce? Miłość? Ale jak ją okazać? Czas? No to... właściwie ile? Coach Grzegorz Pawłowski podpowiada!

Znają się od dziecka, kochają niewiele krócej

Leo Messi i Antonella Roccuzzo znają się, odkąd mieli po 9 lat. Choć piłkarz twierdzi, że niemal od zawsze podkochiwał się w koleżance, to parą zostali dopiero w 2007 roku. Od tego czasu stanowią wspaniałą rodzinę, którą scementowały narodziny dwójki chłopców. Teraz wszyscy czekamy na kolejnego małego Messiego. Ciekawe, czy do rodziny wreszcie dołączy dziewczynka? 


 
Oceń artykuł

Ocena 4 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy