Leśne Lidlaki do kupienia w Lidlu
fot. materiały prasowe Lidl.pl

Powrót Lidlaków! Nie musicie zbierać punktów, by je zdobyć

Kultowe maskotki znowu są w ofercie Lidla. Sprawdźcie, jak łatwo zebrać całą kolekcję!
Milena Oszczepalińska
Leśne Lidlaki do kupienia w Lidlu
fot. materiały prasowe Lidl.pl
Lidlaki to urocze maskotki znane wszystkim rodzicom i ich dzieciom. W ubiegłych latach dostępne były w formie pluszowych warzyw, które miały zachęcać najmłodszych do zdrowego odżywiania. Od 26 września pojawia się ich nowa odsłona – Leśne Lidlaki. Możecie zdobyć je naprawdę łatwo i szybko, bez konieczności zbierania punktów czy naklejek!

Kultowe Lidlaki wracają do Lidla

Maskotki z Lidla, podobnie jak Świeżaki czy Słodziaki z Biedronki, cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów. W związku z tym, że do sieci popularnych sklepów za pośrednictwem infolinii i mediów społecznościowych stale napływały pytania o dostępność Lidlaków, Lidl zdecydował o ich powrocie do oferty. W marketach w całym kraju Leśne Lidlaki są już dostępne. Tym razem można je zdobyć w o wiele wygodniejszy i z pewnością szybszy sposób. Nie trzeba zbierać punktów i niecierpliwie czekać, aż będzie ich cała potrzebna liczba, by móc odebrać pluszaka. Sieć postanowiła, że tym razem urocze maskotki będzie można po prostu kupić, i to w bardzo korzystnej cenie 9,99 zł za sztukę.
Redakcja poleca: Las - śmieci w lesie - film
Nie wolno wyrzucać śmieci w lesie. Niektóre odpady rozkładają się setki lat, a torebka foliowa może zagrażać życiu zwierząt. Zobacz film.

Leśne Lidlaki i ekologia

W aktualnej ofercie Lidlaków dostępnych jest 8 wesołych pluszaków: wilk, zając, sarenka, szop pracz, lis, jeż, koziorożec i sowa. Maskotki mają zapewnić dzieciom dużo dobrej zabawy i rozbudzić zainteresowanie przyrodą i ekologią. Spełniają europejskie normy bezpieczeństwa, posiadają certyfikat TÜV Rheinland, który potwierdza brak substancji szkodliwych dla zdrowia. Leśne Lidlaki łączą w sobie wysoką jakość, niską cenę i walory edukacyjne, dlatego z pewnością, podobnie jak przy okazji poprzednich akcji, będą cieszyły się ogromną popularnością.

Kupicie dzieciom Leśne Lidlaki? A może już macie pierwsze egzemplarze w swojej kolekcji? Pochwalcie się w komentarzach!

A jeśli szukacie leśnych zwierzątek, które wyglądają bardziej realistycznie, to te są świetne (tylko też niestety droższe):

Źródło: Lidl.pl

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy