GRY
 
 

Klara Lewandowska będzie miała brata? Odważne wyznanie Ani Lewandowskiej!

Klara Lewandowska to ulubienica polskich mediów! Czy dziewczynka będzie miała rodzeństwo? Ania Lewandowska zdradziła plany na przyszłość!

Ania Lewandowska z córką Klarą
fot. Instagram/annalewandowskahpba
Klara Lewandowska przyszła na świat w maju tego roku. Ulubienicą mediów została jeszcze przed narodzinami – ciąża Ani Lewandowskiej przez wiele miesięcy była tematem nr 1, nie tylko w plotkarskich serwisach. Nic dziwnego, że fani Lewandowskich już teraz zastanawiają się, kiedy Robert i Ania zdecydują się na kolejne dziecko. Czy tym razem urodzi się chłopiec?

Klara będzie miała rodzeństwo?

Ania Lewandowska chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia z 3-miesięczną Klarą. W wywiadzie udzielonym Kindze Rusin przyznała, że nie zatrudnia niani, a jeśli potrzebuje pomocy przy opiece nad córką, prosi o nią babcie lub znajomą. Na co dzień to ona i Robert dzielą się obowiązkami i wspólnie zajmują się córką.
 

Kinga Rusin zapytała Anię o plany na przyszłość i powiększanie rodziny. Trenerka bez skrępowania odpowiedziała, że planuje kolejne dziecko. "Na pewno! Myślę, że na pewno albo zostawimy to spontanicznie naturze. Na razie skupiamy się na Klaruni i zobaczymy, co będzie w przyszłości. Co da Bóg" – powiedziała w wywiadzie.

Zobaczcie fragment wywiadu z Dzień Dobry TVN:
 

Zobacz także: Anna Lewandowska ekspertką od diety karmiących? Krewetki z chili podzieliły fanów

Źródło: party.pl
Redakcja poleca: Mamy rezygnują z pracy. Czy to efekt programu Rodzina 500+?
Eksperci rynku pracy przyznają, że coraz więcej kobiet korzystających z programu Rodzina 500+ woli zostać z dziećmi w domu, niż pracować za kwotę podobną do świadczenia przy dwójce lub trójce dzieci.
Doładuj
Przeładuj