Ania Lewandowska z córką Klarą
fot. Instagram/annalewandowskahpba

Klara Lewandowska będzie miała brata? Odważne wyznanie Ani Lewandowskiej!

Klara Lewandowska to ulubienica polskich mediów! Czy dziewczynka będzie miała rodzeństwo? Ania Lewandowska zdradziła plany na przyszłość!
Hanna Szczesiak
Ania Lewandowska z córką Klarą
fot. Instagram/annalewandowskahpba
Klara Lewandowska przyszła na świat w maju tego roku. Ulubienicą mediów została jeszcze przed narodzinami – ciąża Ani Lewandowskiej przez wiele miesięcy była tematem nr 1, nie tylko w plotkarskich serwisach. Nic dziwnego, że fani Lewandowskich już teraz zastanawiają się, kiedy Robert i Ania zdecydują się na kolejne dziecko. Czy tym razem urodzi się chłopiec?

Klara będzie miała rodzeństwo?

Ania Lewandowska chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia z 3-miesięczną Klarą. W wywiadzie udzielonym Kindze Rusin przyznała, że nie zatrudnia niani, a jeśli potrzebuje pomocy przy opiece nad córką, prosi o nią babcie lub znajomą. Na co dzień to ona i Robert dzielą się obowiązkami i wspólnie zajmują się córką.


 

Kinga Rusin zapytała Anię o plany na przyszłość i powiększanie rodziny. Trenerka bez skrępowania odpowiedziała, że planuje kolejne dziecko. "Na pewno! Myślę, że na pewno albo zostawimy to spontanicznie naturze. Na razie skupiamy się na Klaruni i zobaczymy, co będzie w przyszłości. Co da Bóg" – powiedziała w wywiadzie. [content:8_816,8_1599,0_23442,0_23897:CMNews]

Zobaczcie fragment wywiadu z Dzień Dobry TVN:
 

Zobacz także: Anna Lewandowska ekspertką od diety karmiących? Krewetki z chili podzieliły fanów

Źródło: party.pl
Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!
Oceń artykuł

Ocena 4 na 8 głosy

Zobacz także

Popularne tematy