Anna Lewandowska i Klara
fot. instagram.com/annalewandowskahpba

Lewandowska pokazała wózek, który zabrała na urlop. Cena powala! (Znaleźliśmy tańsze)

Robert Lewandowski rozpoczął już przygotowania do nowego sezonu, więc Anna wyjechała na wakacje tylko z Klarą.
Dominika Bielas
Anna Lewandowska i Klara
fot. instagram.com/annalewandowskahpba

Lewandowska cieszy się z wakacji tylko z córką i chętnie dzieli się zdjęciami na Instagramie. Ostatnio zamieściła w sieci filmik, jak Klara pływa w morzu. Panie mają także czas na zwiedzanie Majorki. Zdjęcie ze spaceru z Klarą, prezentują w całej okazałości wózek córeczki Lewandowskich. Jest to jeden z wielu w kolekcji małej Klary.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Wózek zaprojektowała Karolina Kurkova, supermodelka znana z wybiegów Victoria’s Secret. Trenerka chwaliła się nim już a wiosnę. Post wywołał burzę w sieci ze względu na cenę spacerówki. Model Cybex Priam 2.0 by Karolina Kurkova 2019 kosztuje aż 7749 złotych! ​Jak zapewnia producent, został stworzony z myślą o nowoczesnych rodzicach, którzy muszą łączyć wiele obowiązków w codziennym życiu, nie rezygnując z przyjemności posiadania odrobiny luksusy i wyjątkowego stylu.

Spacerówka na lato

Wózek wyróżnia się nie tylko designem, ale i funkcjonalnością (co jest chyba najważniejsze dla każdej mamy). Łatwo go złożyć jedną ręką, a także go przenosić. Rozkłada się do wygodnej pozycji leżącej. Można go łatwo ustawić  przodem lub tyłem do kierunku jazdy, jeśli chcemy, by malec podziwiał widoki. Dodatkowym atutem jest daszek przeciwsłoneczny XXL, który zapewnia osłonę przed słońcem (UPF50 +), a także wiatrem i deszczem. Wygląda na to, że to spacerówka idealna na letnie wyjazdy. Trudno się więc dziwić, że Ania zabrała właśnie jego na samotne wakacje z dzieckiem. Każda z nas wie, że w podróży niezbędny jest wózek do zadań specjalnych, ale czy aż tak drogi? Same oceńcie.

Jeśli dla was ta kwota jest zbyt wysoka, mamy kilka równie pięknych, a zdecydowanie tańszych propozycji:


Źródło: Instagram [content:0_27212,0_27209,0_27184,0_26133:CMNews]
 
Redakcja poleca: Jak wybrać spacerówkę?
Chcesz kupić wózek spacerowy, ale nie wiesz jaki? Posłuchaj rady eksperta.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy