Anna Lewansowka ćwiczy z małą Klarą w wózku
fot. Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska inspiruje czy… denerwuje?

Nie masz czasu na ćwiczenia, a chcesz szybko wrócić do formy po urodzeniu dziecka? Nie narzekaj. Możesz to zrobić tak jak Ania Lewandowska. Nie masz co zrobić z dzieckiem? Ania też nie! Ćwiczy z Klarcią w wózku.
Weronika Zagojska
Anna Lewansowka ćwiczy z małą Klarą w wózku
fot. Instagram/Anna Lewandowska
Media codziennie donoszą o świetnej formie Anny Lewandowskiej po ciąży (internet aż huczy!), jej płaskim brzuchu po porodzie, teraz także – uwaga! – pełnym biuście w trakcie karmienia piersią i… wiecie co? Współczuję Ani jako młodej mamie tej totalnej, płynącej zewsząd presji.

Czego by nie zrobiła, czego nie pokazała i tak znajdą się tacy, co powiedzą, że wszystko robi źle, a jej dziecko to już w ogóle ma najgorzej. Mam nadzieję, że się tym wszystkim po prostu nie przejmuje albo jest przyzwyczajona.

Nie interesuje mnie Anna Lewandowska i jej córka!

Myślę, że wy macie tak samo jak ja, albo totalnie "gdzieś" (sorry Aniu!), co się dzieje z Anną Lewandowską w jej prywatnym życiu i życiu jej, Bogu ducha winnej, córeczki, albo też rozumiecie doskonale, że kobieta sportowiec jednak szybciej dochodzi do formy po ciąży i porodzie. To chyba oczywiste?

Dlaczego mam "gdzieś"? Zwyczajnie. W domu szaleje mi już kilkulatka i naprawdę brakuje mi czasu na takie sprawy. Jak już gdzieś zobaczę informację na ten temat, to raczej nie przeżywam tego godzinami. Choć oczywiście kibicuję Ani i trzymam kciuki jak za każdą młodą mamę, bo uważam, że kobiety powinny się wspierać, a jeśli już nie umieją to przynajmniej nie dołować!

I na litość boską! Przecież i tak nie wiemy jak naprawdę wygląda życie Lewandowskich w rzeczywistości. Jakie miała dolegliwości po ciąży i porodzie, jakie trudności w codziennym życiu z dzieckiem. To co Lewandowscy nam udostępniają to jedynie kawałek, wycinek, to co chcą nam pokazywać. Wszyscy tak robią i nie każdy chce zbawiać świat. I nie musi moim zdaniem. Niektórzy chcą zarażać pozytywną energią - może to dobrze?

Anna Lewandowska ćwiczy z Klarą w wózku
fot. Instagram/Anna Lewandowska

Zobacz też: Klara zachwyciła fanów Roberta i Ani Lewandowskich
Redakcja poleca: Ćwiczenia po ciąży - film
Zobacz, jak ćwiczyć po porodzie. O tym, jak często ćwiczyć po ciąży i o jakich zasadach bezpieczeństwa pamiętać, opowiada trenerka fitness.

Kobiety i matki nie są głupie, nie są idiotkami!

A "hejt" chyba należy się głównie wszystkim tym, którzy wmawiają nam, że my kobiety, matki, jesteśmy na tyle głupie, że kompletnie tego nie rozumiemy. Że jesteśmy idiotkami i nie potrafimy odróżnić prawdziwego życia od fotek na „Insta” i w ogóle zazdrościmy wszystkim innym zgrabnym, bogatym i szczęśliwym kobietom do tego stopnia, że będziemy nienawidzić wszystkiego co robią i mówią. Macie tak? Ja tak nie mam i myślę, że spora część z was też nie.

Czy młode matki w ogóle mają czas na przeżywanie i długie analizowanie każdej nowej plotki z życia Lewandowskich? Jeśli tak, to trochę takim matkom zazdroszczę. Ilości wolnego czasu i braku innych problemów.

Zobacz też: Rok 2017 to rok Klary Lewandowskiej?

Czas na hejtowanie zamień na fitness(owanie ;))

Jeśli macie ochotę poćwiczyć – warto zerknąć na ćwiczenia (darmowe przecież!), które proponuje Ania Lewandowska na swoim profilu:
 

Te treningi na wideo pokazują, że naprawdę można dbać o formę. Nawet jak się jest świeżo upieczoną mamą na urlopie macierzyńskim. Pod warunkiem, że się chce, a dziecko śpi lub obserwuje spokojnie ćwiczącą mamę… Ale da się, naprawdę się da. Pamiętaj jednak – jeśli nie chcesz, to nie musisz…
 
 

Dzisiaj walczymy - krótki trening, pamiętaj WSZYSTKO Z GŁOWĄ, ROZWAGĄ i NA PEŁNYYYM LUZIE!💪🏻powrót do formy nie jest łatwy, 😜🙈😧ale wspólnie się wspierajmy 💧 TABATA Czas trwania: 4 minuty (4 ćwiczenia - 8 powtórzeń po 20 sekund / 10 sekund przerwy) Trening oparty na protokole Tabaty, czyli intensywny trening interwałowy. Jednocześnie wzmacnia mięsnie całego ciała, szybko poprawia kondycję i spala tłuszcz, szczególnie ten zlokalizowany w okolicach talii. Zestaw obejmuje ćwiczenia dynamiczne i angażujące wiele grup mięśniowych jednocześnie. Przykładowe ćwiczenia: 1. Przysiad (squat), uderzenie oburącz w bok oraz wyskok w górę z uderzeniem przed siebie (pieści mocno zaciśnięte) 2. Wspinaczka górska po skosie 3. Wysokie kolana - wykrok z wyskokiem 4. Marsz na przedramionach - pompka Powtórz TABATĘ 3 razy 💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻 Today we fight - short training but specific one 💪🏻 TABATA Duration: 4 minutes (4 exercises - 8 reps after 20 seconds / 10 seconds break) Tabata- intensive interval training. At the same time it strengthens the muscles of your whole body, improves the condition and burns fat, especially in the waist area. The kit includes dynamic exercises and involves multiple muscle groups simultaneously. Sample exercises: 1. Squat, hunch with both hands to the side and jump upward with a hitting in front ( tight fists) 2. Mountain climbing on the slant 3. High knees - Lounge Jump 4. March on forearms - push ups Repeat TABATA 3 times #healthy #workout #byAnn #healthyplanbyann #annalewandowska #tabata #personaltrainer

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)


A jeśli nie macie ochoty ćwiczyć – zamiast komentować i hejtować idźcie lepiej z dzieckiem na spacer albo poczytajcie inne nasze artykuły (ewentualnie bajkę dziecku) :P Naprawdę szkoda czasu i życia na bycie hejterką :).

PONOWNA EDYCJA I DOPISEK: Widząc jak ciężko trzeba pracować na taką formę fizycznie, to jednak podziwiam fitness mamy takie jak Ania! I zupełnie dziwne mi się wtedy nie wydaje, że siedząc na kanapie i przy komputerze, jedząc lody i mało spacerując, jednak nie ma się takiego brzucha jak Anna Lewandowska.

Źródło: party.pl, instagram.com/annalewandowskahpba/
Oceń artykuł

Ocena 4 na 15 głosy

Zobacz także

Popularne tematy