Lewandowska: „Zobacz jak Ty wyglądasz, nie będąc sportowcem i mając dwójkę dzieci. Dla mnie – szacun!”

Pierwszy wywiad trenerki po porodzie jest mocnym wsparciem dla wszystkich mam.
www.instagram.com/annalewandowskahpba
fot. www.instagram.com/annalewandowskahpba
Kinga Rusin w Dzień Dobry TVN zapytała Anię Lewandowską o to, jak wygląda teraz jej życie rodzinne. Znana młoda mama opowiedziała szczerze jak wygląda każdy dzień z Klarą i jak dzielą się z Robertem obowiązkami. Nie jest tak jak podejrzewają niektórzy. Normalne życie w normalnej rodzinie nawet u Państwa Lewandowskich jest możliwe.

Czy presja na bycie „fit” jest przesadzona?

Ania Lewandowska zapytana o „fit terroryzm” odpowiedziała na zarzuty w sposób prosty. Każda mama pod kontrolą lekarza wie, czy może sobie pozwolić bycie „fit” w czasie ciąży i czy nie ma do tego żadnych przeciwwskazań. Ta wiedza i chęci powinny decydować czy ktoś będzie chciał ćwiczyć w ciąży czy nie. „To jest indywidualna sprawa” – tłumaczy Ania. Dodaje potem, że podążanie za jakąkolwiek znaną osobą nie ma sensu. Warto spojrzeć w lustro i docenić samą siebie. Można wyglądać świetnie mając dwójkę dzieci i nie być przy tym sportowcem: „Dla mnie szacun” – podkreśla Ania.

Przeczytaj także: Ania Lewandowska po raz pierwszy pokazała twarz córeczki!
Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!

A jak to jest w domu?

Ania jest osobą żywiołową, cały czas jest aktywna zawodowo, karmi piersią i uwaga – nie ma niani! Często na zmianę z Robertem zajmują się dzieckiem. Do tego mają wsparcie od babć, które bardzo chętnie przejmują opiekę nad Klarą. Wszystko zatem toczy się naturalnym rytmem podobnie jak planowanie kolejnego dziecka, które oboje zostawiają naturze i Bogu.

Nie było w tym wywiadzie ani manipulacji ani przesadnych wypowiedzi. Wygląda na to, że rodzinne życie Lewandowskich toczy się zwykłym torem tak jak życie każdego z nas, wbrew opiniom krytykantów.

Źródło: dziendobry.tvn.pl
 

Ocena (2 oceny)

4.0
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Dzień Ojca - już w niedzielę!

Jakim jesteś tatą?