plebiscyt na Supertatę 2019
fot. ONS.pl

Lewy umieścił w sieci słodkie zdjęcie z Klarą. Prawdziwa córusia tatusia!

Dwulatka coraz częściej gości na Instragamowych kontach swoich sławnych rodziców.
Dominika Bielas
plebiscyt na Supertatę 2019
fot. ONS.pl
W środę Robert Lewandowski skończył 31 lat, a wydarzenie to celebrował ze swoją rodziną. Z tej okazji kapitan polskiej reprezentacji pochwalił się także nowym zdjęciem z Klarą i po raz pierwszy pokazał aż tak dużo twarzy swojej córeczki. W internecie aż zawrzało. Ania i Robert do tej pory pilnie strzegli wizerunku dziewczynki. Czy już wkrótce opublikują zdjęcie córeczki przodem? To się jeszcze okaże, ale para coraz częściej i śmielej zaczynają pokazywać Klarę w mediach społecznościowych.

Mała królewna?

Rober umieścił zdjęcie z zawstydzoną dziewczynką, która tuli się do tatusia. Uwagę przykuwa kreacja, jaką miała Klara na imprezie z okazji urodzin taty. Zamiast tiulowych spódniczek, które są bardzo popularne, dziewczyna była ubrana w sportowy strój.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

 

Klara miała na sobie czerwony strój piłkarski. Była to miniaturowa klubowa koszulka Bayernu Monachium z numerem 9 i nazwiskiem ojca. W sumie taka kreacja nie powinna dziwić. Dziewczynka ewidentnie wdała się w rodziców i ma zadatki na sportsmenkę.

Twoje dziecko może wyglądać jak Klara Lewandowska. Kup koszulkę z wybranym numerem i waszym nazwiskiem:

Źródło: Instagram [content:0_27099,0_25661,0_25807,0_27240:CMNews]  
Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy