Marina, Liam Szczęsny, Marina z synkiem
fot. Instagram

Synek Mariny dostał drugie auto. Fani: „nie za tanie?”

Syn Mariny i Wojtka Szczęsnego dostał w prezencie samochód. To model Fiat 500 − jeździk, który można kupić w bardzo przystępnej cenie.
Magdalena Drab
Marina, Liam Szczęsny, Marina z synkiem
fot. Instagram

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojtek Szczęsny z pewnością rozpieszczają swojego synka. A że pieniędzy im nie brakuje, mały Liam często dostaje kosztowne prezenty. Na pierwsze urodziny chłopiec otrzymał własny samochód na akumulator marki Mercedes G Wagon, z którego jubilat cieszył się równie mocno co dumny tata. Teraz Marina pochwaliła się zdjęciem kolejnej jeżdżącej zabawki syna, tym razem to jeździk marki Fiat 500, sporo tańszy od poprzednich upominków Liama.

Synek Mariny dostał samochód Fiat 500

Na zdjęciu, które udostępniła Marina, Liam Szczęsny pozuje z mamą, siedząc na beżowym jeździku. Stylowy samochód to miniaturka Fiata 500, ma kierownicę i oparcie, można na nim jeździć, odpychając się nogami. Fani piosenkarki od razu zwrócili uwagę, że taka zabawka dla dziecka jest dość tania jak na możliwości rodziców, ale Marina szybko odpowiedziała, że to po prostu był jej pierwszy samochód. „Fiat 500 to moja pierwsza furka (...) a na 1. urodziny [Liam] dostał G Wagon" − dodała.

Samochód Fiat 500, jakim jeździ Liam, kosztuje niewiele ponad 100 zł:


fiat 500 jeździk
Redakcja poleca: SIDS, czyli zespół nagłej śmierci łóżeczkowej u niemowląt: jak zapobiegać?
SIDS to zespół nagłej śmierci łóżeczkowej, który dotyka niemowląt. Dzieci są pozornie zdrowe, ale pewnego dnia nie budzą się już ze snu. Jednak rodzice nie są bez szans! Można zmniejszyć ryzyko SIDS i skutecznie zapobiegać nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt. Sprawdź, co to za choroba, i które dzieci są szczególnie zagrożone SIDS.

Samochód na akumulator dla dzieci

Jeździk na akumulator, np. marki Mercedes, jaki mały Liam dostał na pierwsze urodziny, to już nieco większy wydatek: za taki samochód trzeba zapłacić od ok. 400 do 1000 zł. Takim samochodem steruje się za pomocą pilota, ale dziecko może też jeździć w nim samodzielnie, używając kierownicy i pedału gazu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Not sure which one of us has more fun... 😂🏎

Post udostępniony przez Wojciech Szczesny (@wojciech.szczesny1)

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy