GRY
 
 

LILI I PLAF NA PLACU ZABAW w FikuMikuCafe

10.03.2012r., godz.17:00 FikuMikuCafe zaprasza dzieci od lat 3 na spotkanie z autorką książki "Uwierz w siebie" i zabawy.

fikumikucafe
Dowiecie się jakie przygody spotkały uroczą kotkę Lili i szczeniaka Plafa. Dzieci wspólnie z autorką pomogą bohaterom pokonać stojące na ich drodze przeszkody, wykonają razem z nimi różne sztuczki gimnastyczne.... Po bajce będzie czas na wspólna zabawę, w trakcie której dzieci poznają poszczególne części ciała i ich możliwości.
 
Lili i Plaf na Placu Zabaw to seria książek poświęconych zabawom ruchowym, które zapobiegają powstawaniu wad postawy u dzieci. Książki skierowane są do przedszkolaków, ponieważ dobre nawyki ruchowe i czerpanie satysfakcji z aktywności fizycznej, warto kształtować od najmłodszych lat. Dzięki przygodom bohaterów książki, dzieci poznają własne ciało i jego możliwości. Przekonują się, że nie wszystko musi udać się za pierwszym razem, a najważniejsze jest podejmowanie kolejnych prób i dobra zabawa. Rodzice i opiekunowie znajdą scenariusze zabaw oraz wskazówki i porady specjalistów: fizjoterapeuty i psychologa. Książki uzyskały patronat Instytutu Matki i Dziecka.
Więcej informacji o Lili i Plafie oraz wiele praktycznych rad na temat wad postawy znajdziecie na stronie: www.lili-plaf.pl

Wstęp wolny
Obowiązują zapisy: zapisy@fikumikucafe.pl [imię, nazwisko, wiek dziecka, nr telefonu, nazwa i termin zajęć].

FikuMikuCafe
ul. Zwycięzców 32
Warszawa
Redakcja poleca: Co się dzieje w 40. tygodniu ciąży? [WIDEO]
Masz ochotę krzyczeć jak Rachel w serialu "Przyjaciele": Wyciągnijcie je ze mnie! Czy jesteś zupełnie spokojna i raczej wolałabyś odsunąć poród w czasie? Najważniejsze jest teraz dziecko. Maluch jest wielkości dużej dyni i już właściwie szykuje się, by Cię poznać! A czy Ty wiesz jak rozpoznać początek akcji porodowej?

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj