Kreatywność u dzieci
fot. Fotolia

Rozwijaj kreatywność dziecka z Lilla Lou Travel!

Kreatywność to cecha bardzo pożądana we współczesnym świecie. Dzięki Lilla Lou Travel możesz pomóc swojemu dziecku rozwijać ją przez zabawę, a przy okazji pomóc chorym dzieciom.
Kreatywność u dzieci
fot. Fotolia
Kreatywność – co to właściwie jest? Kreatywność najczęściej jest rozumiana jako talent, zdolność do tworzenia czegoś z niczego, nieschematyczne działanie, a więc innowacyjność w myśleniu. Taka cecha bez wątpienia przyda się twojemu dziecku nie tylko w szkole, lecz także w dorosłym życiu, a marka Lilla Lou Travel pomoże mu ją ćwiczyć.

Jak Lilla Lou rozwija kreatywność?

Każdy rodzic chce, żeby jego dziecko było wyjątkowe, pełne twórczych pomysłów i świetnie radziło sobie z zadaniami szkolnymi, jak i tymi trudniejszymi wyzwaniami, które czekają na niego w dorosłym życiu. Do tego niemalże niezbędna jest twórcze, niesztampowe działanie, a więc kreatywność. Nie każdy jednak wie, jak stymulować jej rozwój. Myślenie dywergencyjne czy odroczone wartościowanie to tylko niektóre z wyrafinowanych technik stymulujących kreatywne rozwiązywanie zadań i zachęcające dzieci do poszukiwania nowych pomysłów. Lilla Lou wyręcza nas w żmudnych poszukiwaniach ćwiczeń rozwijających kreatywność naszych dzieci i łączy doskonałą zabawę z rozwojem wyobraźni. Pozwala na wyrażenie siebie poprzez rysunek oraz realizowanie własnych pasji artystycznych. Szkicowniki i zeszyty kreatywnych Lilla Lou, w których dziewczynki mogą samodzielnie projektować modę, wspierają indywidualizm i twórcze myślenie. Rozwijają płynność i giętkość myślenia oraz zdolność wychodzenia poza stereotypowe rozwiązania.  Lilla Lou to propozycja dla bardziej wymagających dziewczynek w wieku od 6 do 12 lat. Jednak Lilla Lou to nie tylko kreatywne zeszyty. To także wirtualna społeczność,  czyli portal, forum, blog i gry on-line, gdzie dziewczynki mogą poznawać swoich rówieśników i nawiązywać przyjaźnie z równie kreatywnymi dziećmi.
Redakcja poleca: Jak przewozić małe dziecko na rowerze? (video)
Sprawdź, na co zwrócić uwagę wybierając fotelik rowerowy dla dziecka. Poznaj cechy dobrego fotelika rowerowego.

Lilla Lou Travel – projektuj i pomagaj!

We współpracy marki Lilla Lou i Fundacji Przylądek Nadziei powstała limitowana edycja zeszytów kreatywnych Lilla Lou Travel, która pozwoli dziewczynkom wyruszyć w podróż po odległych zakątkach świata. Jest to jednak wyjątkowe wydanie, ponieważ oprócz rozwijania kreatywności i dostarczania rozrywki, uczy także empatii i wrażliwości na cierpienie innych ludzi. Z każdego sprzedanego egzemplarza jedna złotówka zasili bowiem konto Fundacji Przylądek Nadziei i zostanie przekazana na budowę kliniki dla dzieci chorych na raka. Akcję na rzecz dzieci dotkniętych chorobą nowotworową wspiera także znana podróżniczka Martyna Wojciechowska.


Lilla Lou Travel to podróż, w której dzieci będą przekraczać granice nie tylko własnej wyobraźni, lecz także swojej wrażliwości. Ważne, by w tej wyprawie towarzyszyli im rodzice, tłumacząc ideę projektu, pobudzając wyobraźnię rozmową, włączając się do zabawy, ale także uwrażliwiając dzieci na potrzeby innych ludzi.
Lilla Lou Travel jest dostępna w sprzedaży w salonach Empik, Inmedio, Kolporter, Relay, Ruch, Rossmann, Hebe w całej Polsce oraz na sklep.lillalou.pl.
Akcji patronuje Babyonline.pl.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy