Philips Avent
fot. materiały prasowe

Kim będzie Twój maluszek, gdy dorośnie?

Artysta, lekarz, piosenkarz, a może profesor? Kim zostanie twoje dziecko, gdy dorośnie? Wybierz butelkę z limitowanej kolekcji Natural od Philips Avent z zawodem, który najbardziej pasuje do twojego maluszka.
Philips Avent
fot. materiały prasowe
Marka Philips Avent w ramach kampanii „Kim będę, gdy dorosnę” wprowadza limitowaną kolekcję butelek Natural ze specjalnymi nadrukami związanymi z zawodami. Ale najpierw o tym, jakie zawody trafią na butelki, możesz zdecydować i Ty. Zaprojektuj butelkę dla małych talentów, wejdź na stronę http://www.philips.pl/kolekcjakimbede i zagłosuj.

Mały artysta, lekarz, a może milioner?

Patrząc na upodobania swojego maluszka, jego miny i humorki widzisz w nim przyszłego artystę, tancerkę albo milionera? Nie tylko Ty tak masz! Rodzice często już na początku przygody z macierzyństwem mają wyobrażenia o przyszłości swoich maluszków. Philips Avent dobrze wie, że Twoje dziecko ma naturalnie wrodzony talent, ale to Ty umiesz najlepiej go odkryć, dlatego weź udział we wspólnej zabawie w ramach kampanii „Kim będę, gdy dorosnę”. W Aventowej zabawie zaprojektowanej dla małych talentów możesz podzielić się przewidywaną przyszłością swojego maluszka z innymi.

Na stronie www.philips.pl/kolekcjakimbede czeka na Ciebie galeria z 20 zawodami i możesz wybrać jedną dla swojego dziecka. Znajdziesz tam m.in.: architekta, milionera, strażaka, policjanta, lekarza, milionera, kucharza, tancerza, ikonę mody, gwiazdę rocka i księżniczkę. Wszystkie zawody przedstawione są zabawnymi rysunkami.
 

Biorąc udział w głosowaniu, możesz też wygrać produkty Avent dla swojego dziecka: kubeczki do nauki samodzielnego picia i zestawy pielęgnacyjne. Dodatkowo będziesz miała wpływ na to, co będę mogły kupić mamy, gdyż na koniec kampanii Philips Avent wyprodukuje 6 wzorów butelek Natural 260 ml z najbardziej popularnymi zawodami/pasjami.
Dzięki temu wszystkie mamy, te obecne i te przyszłe będą mogły dodać do swojej kolekcji lub wyprawki sprawdzone butelki Natural, a w dodatku spersonalizowane! Butelki Natural dzięki szerokiemu smoczkowi kształtem przypominającemu kobiecą pierś, a także wygodnym płatkom sprawiają, że dziecko ssie w niemal identyczny sposób jak z piersi. Ułatwia to łączenie karmienia piersią i z butelki, gwarantując Twojemu dziecku najlepszy start w życie. Weź więc udział w tej wdzięcznej zabawie, pochwal się talentem swojego dziecka i pomóż zdecydować, jaki wzór otrzymają butelki Philips Avent z serii Natural! Wkrótce możesz cieszyć się taką spersonalizowaną butelką dla Twojego maluszka. Pierwsze zestawy z kolekcji „Kim będę, gdy dorosnę” Milioner i Doktor są dostępne w sklepach już teraz.
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 4 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy