Philips Avent
fot. materiały prasowe

Kim będzie Twój maluszek, gdy dorośnie?

Artysta, lekarz, piosenkarz, a może profesor? Kim zostanie twoje dziecko, gdy dorośnie? Wybierz butelkę z limitowanej kolekcji Natural od Philips Avent z zawodem, który najbardziej pasuje do twojego maluszka.
Philips Avent
fot. materiały prasowe
Marka Philips Avent w ramach kampanii „Kim będę, gdy dorosnę” wprowadza limitowaną kolekcję butelek Natural ze specjalnymi nadrukami związanymi z zawodami. Ale najpierw o tym, jakie zawody trafią na butelki, możesz zdecydować i Ty. Zaprojektuj butelkę dla małych talentów, wejdź na stronę http://www.philips.pl/kolekcjakimbede i zagłosuj.

Mały artysta, lekarz, a może milioner?

Patrząc na upodobania swojego maluszka, jego miny i humorki widzisz w nim przyszłego artystę, tancerkę albo milionera? Nie tylko Ty tak masz! Rodzice często już na początku przygody z macierzyństwem mają wyobrażenia o przyszłości swoich maluszków. Philips Avent dobrze wie, że Twoje dziecko ma naturalnie wrodzony talent, ale to Ty umiesz najlepiej go odkryć, dlatego weź udział we wspólnej zabawie w ramach kampanii „Kim będę, gdy dorosnę”. W Aventowej zabawie zaprojektowanej dla małych talentów możesz podzielić się przewidywaną przyszłością swojego maluszka z innymi.

Na stronie www.philips.pl/kolekcjakimbede czeka na Ciebie galeria z 20 zawodami i możesz wybrać jedną dla swojego dziecka. Znajdziesz tam m.in.: architekta, milionera, strażaka, policjanta, lekarza, milionera, kucharza, tancerza, ikonę mody, gwiazdę rocka i księżniczkę. Wszystkie zawody przedstawione są zabawnymi rysunkami.
 

Biorąc udział w głosowaniu, możesz też wygrać produkty Avent dla swojego dziecka: kubeczki do nauki samodzielnego picia i zestawy pielęgnacyjne. Dodatkowo będziesz miała wpływ na to, co będę mogły kupić mamy, gdyż na koniec kampanii Philips Avent wyprodukuje 6 wzorów butelek Natural 260 ml z najbardziej popularnymi zawodami/pasjami.
Dzięki temu wszystkie mamy, te obecne i te przyszłe będą mogły dodać do swojej kolekcji lub wyprawki sprawdzone butelki Natural, a w dodatku spersonalizowane! Butelki Natural dzięki szerokiemu smoczkowi kształtem przypominającemu kobiecą pierś, a także wygodnym płatkom sprawiają, że dziecko ssie w niemal identyczny sposób jak z piersi. Ułatwia to łączenie karmienia piersią i z butelki, gwarantując Twojemu dziecku najlepszy start w życie. Weź więc udział w tej wdzięcznej zabawie, pochwal się talentem swojego dziecka i pomóż zdecydować, jaki wzór otrzymają butelki Philips Avent z serii Natural! Wkrótce możesz cieszyć się taką spersonalizowaną butelką dla Twojego maluszka. Pierwsze zestawy z kolekcji „Kim będę, gdy dorosnę” Milioner i Doktor są dostępne w sklepach już teraz.
Redakcja poleca: Paulina Krupińska o talencie córki. 5-latka pójdzie w ślady mamy czy taty? [WIDEO]
Modelka pochwaliła się, jaką pasję ma Antosia. Zdaniem rodziców dziewczynka jest naprawdę utalentowana. Zostanie więc modelką, piosenkarką, a może... tenisistką?
Oceń artykuł

Ocena 4 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy